Версія для
Mac OS
0
Ставка
0
0
Безкоштовно

Outlook Express - відомий поштовий-клієнт, який користується великою популярністю у користувачів Windows, а от на Mac OS він прихильності аудиторії не завоював. Саме тому, Microsoft доволі давно перестали випускати нові версії цього поштового клієнту для "операційки" від Apple. Якщо говорити конкретніше, то остання "ябучна" версія Outlook Express вийшла ще у 2013 році. Через це вона має проблеми сумісності з новими версіями Mac OS, та й взагалі виглядає дуже "архаїчно", як з точки зору дизайну, так і з точки зору функціоналу.

Тим не менш, якщо ви є великим прихильником даного поштового клієнту, то вам напевно буде цікаво знати що ж вміє ця программа. А вміє вона доволі багато. По-перше клієнт дозволяє одночасно працювати одразу зі кількома поштовими скриньками. Ви можете комфортно переглядати та відправляти листи, створювати чернетки, підписуватися та переглядати стрічки з новинами (RSS), переглядати файли, прикріплені до листів, а також користуватися функцією резервного копіювання вмісту скриньки. До речі, з Outlook Express можна "зв'язати" скриньки майже з будь-яких сервісів. Програма відмінно працює з такими протоколами як: POP3, SMTP, IMAP4, MIME, HTML та NNTP. Тобто проблем із доступом до власної поштової скриньки у вас не виникне. Їх додавання відбувається за допомоги дуже зручного покрокового майстру.

З інших корисних функцій варто виділити вбудований календар, список задач, та розділ, у якому ви можете зберігати контакти. Outlook Express дозволяє помічати окремі листи як "важливі". Всі важливі інструменти та функції тут об'єднано до єдиної панелі, яку можна налаштувати за власними потребами. При першому запуску програми, вона запропонує вас додати скриньки та, за бажанням, вибрати її у якості поштового клієнту за замовчуванням. Хоча остання можливість працює далеко на не всіх версіях Mac OS.

Ключові особливості та функції програми

  • можливість роботи з кількома скриньками одночасно;
  • підтримка всіх більш-менш розповсюджених протоколів;
  • вбудований календар та список задач;
  • перегляд прикріплених до листів файлів прямо з інтерфейсу програми;
  • створення чернеток;
  • можливість відмічати окремі листи як "важливі";
  • створення резервних копій вмісту поштової скриньки за допомогою TimeMachine.
Системи:
Mac OS
Розмір: 9,3 Мб
Автор:
Мови:
Англійська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 12.08.2017
Версія: 5.0.6
Ім'я файлу:
OutlookExpress506ENU.bin
Підписка на оновлення

Останні коменарі

No comments. You will be first.