Feedback
Іконка iTools

iTools 2.9.2

Версія для Mac.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Mac
Розмір: 4,6 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-08-12

Основна інформація щодо програми

iTools - менеджер iPhone, iPod та iPad, який створено сторонніми розробниками. Дана програма може бути цікава тим, хто не дуже любить iTunes, вважає його не зручним та не інтуїтивним. Для роботи даної програми не потребується наявність встановленого Jailbreak, також вона не виставляє серйозних вимог щодо "потужності" пристрою та "свіжості" версії iOS, яку на ньому встановлено. Навпаки, у iTools можуть виникати проблеми сумісності з новими редакціям мобільної "операційки" від Apple. Бо сама по собі програма не оновлювалася вже дуже давно.

Так, з сумісністю та призначенням програми ми розібралися. Тепер поговоримо про її можливості. Найважливіша функція, яку виконує iTools, полягає у перегляді контенту, збереженого у пам'яті портативного пристрою. Всі доступні дані програма розбиває на категорії: фото, відео, музика, фільми, книги, контакти. Деякий контент навіть можна перенести до пам'яті Mac, але не весь. Як ви, напевно, знаєте, iOS має закриту файлову систему, тому, наприклад, переміщувати музику між портативним та десктопним пристроєм, без використання раніше згаданого iTunes, вам не вдасться. Те ж стосується і встановлених додатків.

Окрім здійснення обміну даними, iTools також підходить для їх резервного копіювання. За допомоги неї ви можете здійснювати "бекапи" файлів певного типу або системи в цілому. Резервні копії зберігаються до вказаної директорії та "важать" дуже мало. Ще у програмі є вбудований конвертер, який здійснює перетворення розповсюджених мультимедійних форматів у такі, які "читають" портативні Apple-девайси. Конвертер дуже зручний та інтуїтивно-зрозумілий. Те ж можна сказати і про вбудований інструмент створення рінгтонів. Так, стандартний функціонал iPhone та iPod не дає можливості встановити потрібну мелодію на дзвінок, а от у iTools така функція присутня.

Програма підтримує технологію AirPlay та має сучасний інтерфейс, що добре "личить" до загального стилю Mac OS.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм