Іконка Baidu Root

Baidu Root 2.8.6

Версія для Android.
Baidu Root
  
2.3 (Голосів: 9)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Розмір: 10,3 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2018-06-18

Основна інформація щодо програми

Baidu Root - це додаток для Android, що дозволить отримати права Root у два простих кроки. Останнім часом подібних програмних рішень, що дозволяють отримувати права адміністратору в автоматичному режимі, з'явилося дуже багато. Представлена ж утиліта вирізняється серед них тим, що вміє працювати майже з усіма моделями портативних пристроїв. Звичайно розробники Baidu Root попереджають, що процес отримання прав адміністратору не завжди буде успішним, але й відсоток вдалих "рутувань" в утиліти дуже високий.

Працювати з програмою дуже просто. Вам достатньо запустити її та натиснути "Отримати Root". Тепер потрібно буде почекати кілька хвилин поки програми спробує всі методи отримання прав суперкористувача та повідомить вас про результати своєї роботи. У разі, якщо Root буде отримано, вам доведеться перезавантажити свій портативний пристрій. При невдалому ж завершенні операції Baidu Root запропонує спробувати ще раз. Але ми рекомендуємо не витрачати на це свій час та спробувати іншу програму.

Також в програмі є добірка корисних інструментів, опис до яких, що правда, не переведено за китайської. Зважаючи на це, ви навряд чи зможете скористуватися ними.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись