Feedback
Іконка HD VideoBox

HD VideoBox 2.8.14

Версія для Android.
HD VideoBox
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 6,4 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-24

Основна інформація щодо програми

HD VideoBox - це один з найзручніших, на нашу думку, Android-додатків для перегляду фільмів та серіалів у режимі онлайн. По суті, програма представляє собою "агрегатор" контенту з популярних онлайн кінотеатрів та баз з фільмами. Спочатку клієнт працював виключно з популярним сервісом FS, який, на жаль, було заблоковано. Тому на даний момент програма "збирає" контент з різних джерел.

Отже, запустивши програму ви побачити добре структурований каталог з фільмами, мультфільмами, серіалами, телевізійними передачами та аніме. Для того, щоб знайти потрібний контент, можна скористатися традиційною строкою пошуку, або ж звернутися до селектору категорій. Крім того, у HD VideoBox є розділи з "насвіжішими" та найпопулярнішими фільмами. Знайшовши потрібну кінокартину ви зможете подивитися основну інформацію про неї, а також ознайомитися зі списком доступних файлів. Зазвичай один фільм доступний одразу у кількох версіях з різною роздільною здатністю, якістю та з різними варіантами озвучення. Обравши потрібні параметри можна починати перегляд. Але тут є один важливий нюанс.

Справа у тому, що у HD VideoBox немає вбудованого програвача. Через це відтворювати відео можна лише у сторонніх програмах. Клієнт працює з VLC Player, KMPlayer, BS Player та багатьма іншими популярними програвачами. Якщо потрібний фільм не відтворюється з одного ресурсу, ви можете без проблем переключитися на інший. Завдяки продуманому інтерфейс зробити це можна буквально у пару натискань.

Добірки з цією програмою

Додатки для перегляду фільмів онлайн для Android
Програми, які дозволять вам комфортно дивитися фільми на своєму портативному пристрої.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм