Feedback
Іконка MX Player

MX Player 1.9.10

Версія для Android.
MX Player
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 15,6 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-24

Основна інформація щодо програми

MX Player - це потужний програвач відео для Android, який "дружить" навіть з найбільш рідкісними медіа форматами та підтримує багатоядерне декодування. Через останню особливість він дає можливість переглядати відео у надвисокій роздільній здатності без зависань навіть на не дуже "продуктивних" смартфонах та планшетах. Крім того, MX Player може похизуватися великою кількістю функції, яких не має у інших мобільних програвачах.

Окремо варто відзначити тутешні інструменти для роботи з субтитрами. Програма дозволяє підключати зовнішні файли у форматах VobSub, MPL2, DVD, DVB, SSA/ASS та багатьох інших. Також тут підтримується багато параметрів "кастомізації" їх зовнішнього обліку та можливість "прокрутити" субтитри вперед чи назад за допомоги жестів. Взагалі, більшість операцій у MX Player можна здійснювати саме за допомоги жестів. Наприклад, масштабування зображення тут відбувається розведенням та зведенням пальців.

При необхідності MX Player може відтворювати відео у спливаючому вікні, яке відображується "над" всіма іншими додатками та інтерфейсом самої системи Android. При прослуховуванні музики програвач додає до екрану блокування елементи керування відтворення. До речі, програвач може працювати з Bluetooth гарнітурами, та навіть дозволяє налаштувати для них окремий профіль. Ну і остання важлива перевага програвача - це величезний набір кодеків, які встановлюються у систему разом з програмою.

Добірки з цією програмою

Програвачі відео для Android
Найкращі програми для відтворення відео на портативних пристроях.
Програвачі AVI для Android
Добірка плеєрів для Android, які підтримують відтворення формату AVI.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм