0
Ставка
90.8 K
Безкоштовно

LINK - новий додаток для обміну повідомленнями, розробники якого постаралися зібрати у своєму месенджері найкращі ідеї та напрацювання від інших популярних програм подібного роду. Крім тривіальних можливостей, на кшталт підтримки групових чатів і можливості обміну мультимедійними файлами, програма також пропонує користувачам цікавий розділ, який називається "моменти". За своєю структурою він нагадує (а скоріше повністю копіює) стрічку новин з якої-небудь соціальної мережі. У "моментах" користувачі діляться цікавими думками, фотографіями та іншою цікавою інформацією. Періодично відвідуючи цей розділ, ви завжди будете в курсі того, що відбувається в житті людей з вашого списку контактів.

У сучасному світі стало дуже модно піклуватися про свою приватність. Практично всі наявні додатки для обміну даними містять налаштування конфіденційності та різноманітні механізми шифрування листувань. Але розробники LINK пішли ще далі - вони додали у свій месенджер, так звані, секретні чати. Від стандартних подібні чати відрізняються не тільки використанням більш надійних алгоритмів шифрування, а ще й обмеженням на копіювання тексту повідомлень і забороною на створення скріншотів (принаймні стандартним способом). Також повідомлення в цьому чаті автоматично видаляються після закінчення зазначеного часу з пристроїв відправника й одержувача.

Ще одна перевага програми - величезна бібліотека безкоштовних стікерів. Самим додатком ви також можете користуватися абсолютно безкоштовно.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
Android
Розмір: 17,8 Мб
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 28.05.2023
Версія: 1.4.2
Підписка на оновлення

Нові відгуки до LINK

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " LINK". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання