Feedback
Іконка NRG Player

NRG Player 1.2.0

Версія для Android.
NRG Player
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Розмір: 8,5 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2015-05-24

Основна інформація щодо програми

   NRG Player - безкоштовний програвач відео, що підтримує майже всі популярні формати музики, в тому числі й lossless. Налаштувати звучання можна за допомогою вбудованого 10-смугового еквалайзеру. Останній, до речі, містить в собі кілька "готових" профілів налаштувань, що відмінно пасують до певних музичних стилів. Окрім звичних повзунків у розділі з еквалайзером є й інша вкладка, що містить у собі перелік звукових ефектів. Ці ефекти ви можете "накладати" на композиції у режимі реального часу.

   Ще NRG Player стане у пригоді тим, хто часто слухає подкасти та аудіокниги. Для таких цілей у програмі передбачено зручну систему навігації за главами, та швидке перемотування до потрібного місця. Є тут і інструмент, дещо схожий на файловий менеджер. Там можна об'єднувати композиції у теки та сортувати їх за різними параметрами.

   Разом з програвачем на ваш портативний пристрій буде встановлено набір з віджетами різних розмірів. Віджети ці доволі стандартні для мобільних програвачів і містять лише клавіші переключення композицій та клавішу Пауза / Відтворити. Переключати треки можна і за допомогою гарнітури, але для цього потрібно спочатку увімкнути відповідну опцію у панелі налаштувань.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм