0
Ставка
26 K
Безкоштовно

Merge Dragons - яскрава і захоплива гра, в якій розробники об'єднали головоломку "три в ряд" із симулятором новонародженого дракона.

Сюжет гри оповідає про давні часи, коли дракони жили мирним життям до приходу злих зомблінів, які зруйнували королівство і знищили драконів. Ви - остання надія цієї країни, тому на ваші плечі лягає обов'язок звільнити Драконію від імли, відновити популяцію драконів і повернути процвітання цій країні.

В основу ігрового процесу лягла поліпшена версія головоломок "три в ряд". Головна особливість цієї механіки полягає в тому, що ігрові об'єкти розкидані на тривимірній карті. Завдання гравця зводиться до збору цих предметів. Три гілки перетворяться на дерево, а дрібні кругляки - на прекрасний валун. Якщо зібрати з паростків рослину, то можна отримати серця, необхідні для відкриття мертвої землі. Що цінніша нагорода на мертвій території, то більше сердець знадобиться для її розблокування.

На ігровому полі в Merge Dragons можна отримати не тільки серця, а й драконів, якщо об'єднати три яйця. Ці маленькі ненажерливі створіння з радістю допоможуть зібрати серця з бутонів і квітів життя, що істотно полегшить ваші "трудові" будні. З кожним новим рівнем підвищується шанс зустріти нового дракона, який поповнить колекцію гравця. У грі представлено 17 драконів, і при цьому кожен вид може пройти 8 стадій еволюції. Дракони, що еволюціонували, мають підвищений запас сил і можливість зібрати більше сердець з рослин.

За один день вкрай складно розібратися у всіх тонкощах і особливостях Merge Dragons, оскільки вона не є типовим представником "три в ряд". Досить непросто розібратися з усіма особливостями гри, але розробники спробували виправити цей недолік, додавши фоліант, у якому міститься вся необхідна інформація щодо всесвіту. Забули, як отримати сферу життя? Просто відкрийте потрібну сторінку!

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
Android
Розмір: 176 Мб
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія: Freemium (Безкоштовно)
Оновлення: 28.05.2023
Версія: 10.2.0
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Merge Dragons

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " Merge Dragons". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання