Feedback
Іконка PicsArt

PicsArt 12.2.5

Версія для Android.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Розмір: 39,2 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2019-06-04

Основна інформація щодо програми

   PicsArt - це додаток, а скоріше навіть клієнт сервісу, що об'єднує в собі функції графічного редактору та соціальної мережі для митців. Функції для редагування тут доволі типові. Серед них можливість накладати фільтри, працювати з параметрами кольорів та кілька традиційних інструментів для здійснення монтажу. Цікаво, що вбудований редактор нібито розбитий на кілька менших додатків, призначення яких не важко вгадати судячи з назв: Photo Editor, Effects, Photo Camera та Drawing Tool. Останній, до речі, виконано доволі якісно. Малювати в PicsArt Drawing Tool весело та просто, а всі основні функції тут зручно скомпоновано на одній робочій панелі.

   Інша цікава особливість програми - це підтримка віртуальних галерей, до перегляду яких можна запрошувати друзів та навіть незнайомих людей з соціальної мережі митців.

   Стартове вікно PicsArt представляє собою розділ, де зібрано найбільш популярні матеріали, розміщені на особистих сторінках фотографів та художників в Artists Network. Їх ви можете вільно "лайкати" та коментувати, але не забудьте для початку створити власний обліковий запис у мережі. До речі, у мережі постійно проводяться конкурси на кращі фото та інші цікаві творчі змагання.

Добірки з цією програмою

Фоторедактори для Android
Найкращі програмні рішення для редагування знімків для операційної системи Android.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм