Feedback
Іконка Avatan

Avatan 3.6.9

Версія для Android.
  
1.6 (Голосів: 1)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 6,9 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2019-12-10

Основна інформація щодо програми

Avatan - це безкоштовний додаток для Android, який допоможе вам редагувати та ретушувати знімки. Через добре продуману графічну оболонку, користуватися програмою зможуть навіть новачки. Набір доступних у Avatan функцій не дуже великий, але його буде достатньо пересічному користувачеві. Зі звичних функцій можемо відзначити поворот знімку, змінення основних параметрів кольору, використовування фільтрів, а також величезну бібліотеку зі стікерами та наліпками, які можна додавати на зображення. А от до більш "цікавого" функціоналу варто віднести інструменти для додавання віртуального макіяжу. Дівчата можуть не витрачати час на "причепурювання" а просто зробити кілька тапів у програмі. Avatan пропонує непоганий вибір помади, рум'ян та іншої віртуальної косметики.

Головну сторінку редактору відведено під "стрічку" з найбільш популярними роботами, створеними користувачами Avatan. Там можна знайти надзвичайно красиві знімки та отримати натхнення для роботи над власними "проектами".

Редактор дає можливість робити знімки безпосередньо перед початком редагування, або ж імпортувати раніше зроблені фото з галереї. Після того, як роботу над знімком буде завершено, ви зможете зберегти його до пам'яті портативного пристрою, чи опублікувати у соціальній мережі. Сам по собі Avatan, як ми вже сказали раніше, є абсолютно безкоштовним. Але будьте готові до того, що частину ефектів та фільтрів вам доведеться придбати окремо.

Добірки з цією програмою

Фоторедактори для Android
Найкращі програмні рішення для редагування знімків для операційної системи Android.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм