Feedback
Іконка Auto-Clicker

Auto-Clicker 2.3.0

Версія для Windows.
Auto-Clicker
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 1 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Платно)
Оновлення: 2017-12-24

Основна інформація щодо програми

Auto-Clicker - зручна у використанні утиліта, яка може виконувати репетативні операції з системою, у яких задіяно мишку та клавіатуру. Програма "важить" дуже мало і при цьому має максимально інтуїтивний інтерфейс. Для того, щоб почати запис дій для подальшого відтворення потрібно лише натиснути на клавішу "Record" та один раз "прогнати" потрібний сценарій. Auto-Clicker зможе його запам'ятати, та запропонує вибрати кількість повторень, яку потрібно виконати. Програма може робити кліки у потрібних частинах екрану при роботі з самою системою, у веб-браузері та будь-яких інших програмах, а також у іграх. Крім того, користувачеві надається можливість власноруч вказати інтервали між двома "сусідніми" повтореннями у годинах, хвилинах чи навіть секундах. У нових версіях Auto-Clicker навчилася "програвати" дії з різною загальною швидкістю. Це дуже корисно наприклад для того, щоб веб-сторінка, на якій виконуються дії, встигла завантажитися.

З переваг даного автоклікеру можна виділити той факт, що він дозволяє записати одразу кілька скриптів та навіть призначити на їх виконання певні гарячі клавіші. Також для кожного "сценарію" можна обрати заголовок (з латинських літер), щоб легше орієнтуватися у списку.

А щодо недоліків, то до них можемо віднести той факт, що програма є платною. Крім того, з доступних мов інтерфейсу доступна лише англійська. Ні української, ні навіть російської локалізації у програмі не передбачено.

Добірки з цією програмою

Автоклікери
Програми, які можуть відтворювати кліки мишею за потрібним сценарієм.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм