Версія для
Windows
0
Ставка
1519
3
Безкоштовно

UoPilot - це програма, основне призначення якої полягає у автоматизації роботи з комп'ютером за допомоги скриптів. Вона представляє собою простий у використанні автоклікер, інтерфейс якого повністю перекладено українською мовою. Окрім того, що утиліта може виконувати операції з самою операційною системою та встановленими програми, її часто використовують для того щоб автоматизувати "фармінг" у різних онлайн-іграх (як браузерних, так і клієнтських). На жаль, аквтоклікери часто прирівнюють до читів, через що за роботу з ними ви, ймовірно, отримаєте бан.

Отже, з чого потрібна почати роботу з UoPilot? Ну по-перше потрібно додати до неї "сценарій" (макрос) за яким програма буде рухати курсор та натискати на певні клавіші миші/клавіатури. Його можна "написати" самостійно чи взяти у мережі. Користувачі діляться готовими макросами на тематичних форумах та інших ресурсах. Окрім використання написаних скриптів, UoPilot також вміє повторювати за користувачем виконані їм дії. Тобто ви можете включити запис та один раз виконати потрібній сценарій, після чого програма зможе відтворити його. Можна навіть "записати" одразу кілька скриптів та "прив'язати" до кожного з них певну "гарячу" клавішу. Така клавіша буде відповідати за запуск та зупинку виконання макросу. Також керувати його відтворенням можна з головної панелі.

UoPilot працює у портативному режимі - тобто для роботи з нею не потребується інсталяція. Скачати та користуватися програмою можна абсолютно безкоштовно.

Ключові особливості та функції програми

  • включає у себе повноцінний редактор скриптів;
  • автоматизує виконання будь-яких сценаріїв з використанням миші та клавіатури;
  • може "повторювати" дії за користувачем;
  • не потребує попереднього встановлення до системи;
  • дозволяє використовувати гарячі клавіші для керування макросами;
  • інтерфейс автоклікеру перекладено українською мовою.
Системи:
Windows
Розмір: 2 Мб
Автор:
Мови:
Українська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 21.05.2019
Версія: 2.41
Ім'я файлу:
uopilot.exe
Підписка на оновлення

Добірки з цією програмою

Автоклікери
Програми, які можуть відтворювати кліки мишею за потрібним сценарієм.

Останні коменарі

No comments. You will be first.