Feedback
Іконка Automatic Mouse and Keyboard

Automatic Mouse and Keyboard 6.1.5.2

Версія для Windows.
Automatic Mouse and Keyboard
  
4.3 (Голосів: 3)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 2,9 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Платно)
Оновлення: 2019-12-18

Основна інформація щодо програми

Automatic Mouse and Keyboard - це програма, за допомоги якої ви зможете "навчити" свій комп'ютер автоматично виконувати найрізноманітніші задач. Вона дає можливість "створити сценарій" переміщення курсору миші та натиснення клавіш клавіатури, після чого заставити комп'ютер виконувати це сценарій вказану кількість разів. При необхідності можна самостійно редагувати "події", або ж вносити зміни до координат положення курсору. Але найзручнішим способом записати порядок дій є їх самостійне виконання. Тобто Automatic Mouse and Keyboard може "подивитися" на те що ви робите і просто повторити це. Дуже корисна функцій, яка відсутня у багатьох інших автоклікерах.

З інших корисних функцій варто відзначити налаштування вводу певного тексту. Тобто ви можете вказати програмі текст (у тому числі багатостроковий) і місце, де його потрібно ввести. Також Automatic Mouse and Keyboard вміє знаходити потрібне зображення на екрані за вказаним прикладом. Повноцінного редактору скриптів у програмі не передбачено. Але якщо ви знаєте основі програмування то можете застосовувати у записаному сценарії оператори "if" та "else". Також до Automatic Mouse and Keyboard можна імпортувати вже готові ActionScript.

На жаль, дана програма є платною, а її демонстраційна версія має дуже суворі обмеження. Крім того, інтерфейс AMK не перекладено ні українською, ані навіть російською мовою.

Добірки з цією програмою

Автоклікери
Програми, які можуть відтворювати кліки мишею за потрібним сценарієм.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм