Версія для
Windows
5
Ставка
9815
33
Безкоштовно

DriverPack Solution - це комплексне програмне рішення, що призначене для пошуку та встановлення драйверів до різноманітних пристроїв та комп'ютерного "заліза". За допомогою цієї програми ви можете знайти потрібне програмне забезпечення як для стаціонарних ПК, так і для ноутбуків будь-яких виробників. Окрім необхідного ПЗ, DriverPack Solution також може встановити на комп'ютер добірку найкорисніших програм, серед яких кодеки, архіватори та багато іншого.

Працювати з DriverPack Solution доволі просто, тому що програму майже повністю автоматизовано. Тобто користувачу достатньо лише запустити сканування системи для пошуку застарілих або відсутніх драйверів та почекати кілька хвилин. Закінчивши аналіз, програма складе список програмного забезпечення, що необхідно завантажити. Завантажувати їх ви можете як окремо, так і всі разом (у пакетному режимі).

До речі, DriverPack Solution розповсюджується у двох версіях - онлайн та офлайн. Перша займає дуже мало вільного місця на жорсткому диску, та розрахована на те, що користувач буде завантажувати драйвери з мережі. Оффлайн версія, як неважко здогадатися з назви, не потребую підключення до Інтернет для встановлення потрібного ПЗ. Всі необхідні файли вже "зашито" в неї. На жаль вага офлайн версій складає кілька гігабайт, тому вам доведеться витратити багато часу на її завантаження та переміщення.

Ключові особливості та функції програми

  • дуже швидко знаходить відсутні та застарілі драйвера в автоматичному режимі;
  • містить добірку корисних утиліт, що стануть у пригоді кожному користувачу;
  • має дуже зручний графічний інтерфейс;
  • підтримує 64-бітні операційні системи Windows;
  • розповсюджується в онлайн та офлайн версіях;
  • містить лише найсвіжіші версії ПЗ.
Системи:
Windows
Розмір: 8,6 Мб (веб-установщик)
Автор:
Мови:
Українська
Ліцензія: Commercialware (Диск) / Freeware (Безкоштовно)
300 руб.
Оновлення: 18.04.2022
Версія: 17.11.108 + 17.10.14-22035 Full
Ім'я файлу:
DriverPack-17-Online.exe
Підписка на оновлення