Feedback
Іконка DriverPack Solution

DriverPack Solution 17.11.106 + 17.10.14 Full

Версія для Windows.
Підписка на оновлення
DriverPack Solution
  
1.9 (Голосів: 5)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 8,1 Мб (веб-установщик)
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно) 300 руб.
Оновлення: 2021-10-01

Основна інформація щодо програми

DriverPack Solution - це комплексне програмне рішення, що призначене для пошуку та встановлення драйверів до різноманітних пристроїв та комп'ютерного "заліза". За допомогою цієї програми ви можете знайти потрібне програмне забезпечення як для стаціонарних ПК, так і для ноутбуків будь-яких виробників. Окрім необхідного ПЗ, DriverPack Solution також може встановити на комп'ютер добірку найкорисніших програм, серед яких кодеки, архіватори та багато іншого.

Працювати з DriverPack Solution доволі просто, тому що програму майже повністю автоматизовано. Тобто користувачу достатньо лише запустити сканування системи для пошуку застарілих або відсутніх драйверів та почекати кілька хвилин. Закінчивши аналіз, програма складе список програмного забезпечення, що необхідно завантажити. Завантажувати їх ви можете як окремо, так і всі разом (у пакетному режимі).

До речі, DriverPack Solution розповсюджується у двох версіях - онлайн та офлайн. Перша займає дуже мало вільного місця на жорсткому диску, та розрахована на те, що користувач буде завантажувати драйвери з мережі. Оффлайн версія, як неважко здогадатися з назви, не потребую підключення до Інтернет для встановлення потрібного ПЗ. Всі необхідні файли вже "зашито" в неї. На жаль вага офлайн версій складає кілька гігабайт, тому вам доведеться витратити багато часу на її завантаження та переміщення.

Добірки з цією програмою

Програми для пошуку та встановлення драйверів
Програми, які вміють автоматично шукати та встановлювати драйвери.
Останні коменарі
Дивитися всі оголошення Додати повідомлення

Альтернативи

ТОП 100 програм