Версія для
Windows
0
Ставка
513
0
Безкоштовно

Droid4X - це доволі "важкий" Android емулятор що працює відчутно повільніше за аналоги. Дана програма з'явилася значно раніше аніж аналоги, але за час свого існування вже встигла застаріти. Тим не менш, вона дозволяє запускати більшу частину мобільних додатків та ігор і є відносно простою у освоєнні.

Принцип роботи емулятору засновано на створенні окремої віртуальної середи у операційній системі Windows. Ця середа створюється за допомоги програмного забезпечення VirtualBox. Воно буде автоматично встановлено до системи разом з Droid4X. Через те що, для запуску емулятору, потрібно спочатку запустити "важку" віртуальну машину, цей процес займає дуже багато часу. Те ж саме стосується і запуску окремих додатків.

У головному вікні Droid4X відображується повний список встановлених програм та ігор. Зазначимо, що завантажувати їх можна виключно з Play Matket. Інструменту для встановлення з APK не передбачено. Звичайно, для доступу до магазину вам знадобиться обліковий запис. Благо, його можна створити прямо у програмі. Програма емулює Android версії 4.0, яка на даний момент є доволі старою. Тим не менш на ній працює більшість програм та ігор.

З "сучасних" функцій, які передбачено у Droid4X, можна виділити "підміну" справжніх GPS координат, а також можливість використання клавіатури та миші у мобільних іграх. Скачати та користуватися редактором ви можете абсолютно безкоштовно.

Ключові особливості та функції програми

  • працює на основі віртуальної машини VirtualBox;
  • демонструє не дуже високу продуктивність та стабільність роботи;
  • має дещо архаїчний інтерфейс;
  • не дозволяє встановлювати програми або ігри з APK - лише з Play Market;
  • не дає доступу до системних налаштувань операційної системи Android;
  • є абсолютно безкоштовним.
Системи:
Windows
Розмір: 9,3 Мб
Автор:
Мови:
Англійська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 21.05.2019
Версія: 0.11.0
Ім'я файлу:
Droid4XInstaller.exe
Підписка на оновлення

Добірки з цією програмою

Емулятори Android для Windows
Програми, які дозволяють запускати Android додатки та ігри на ПК з Windows.

Останні коменарі

No comments. You will be first.