Feedback
Іконка KOPLAYER

KOPLAYER 2.0.0

Версія для Windows.
KOPLAYER
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 603 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2019-05-21

Основна інформація щодо програми

KOPLAYER - емулятор, що дає можливість "розгорнути" на десктопному комп'ютері з Windows повноцінну середу для запуску Android ігор та додатків. Програма може працювати у двох режимах: у режимі максимальної продуктивності та у режимі максимальної сумісності. Як не важко здогадатися, у першому емулятор допоможе досягти максимального показника FPS в іграх, а у другому - зможе запустити майже будь-які додатки - навіть ті, які не дуже добре "дружать" з емуляторами. Режим обирається при першому запуску KOPLAYER (або з меню налаштувань). Також ми б рекомендували одразу авторизуватися у своєму обліковому записі Google для того, щоб мати змогу завантажувати програми та ігри з Google Play. Якщо ви не маєте облікового запису, то можете створити його прямо у емуляторі, або ж просто встановлювати додатки з APK файлів - таку можливість у KOPLAYER також передбачено.

Як і всі інші сучасні Android емулятори, ця програма дає змогу використовувати у іграх "традиційну" периферію - клавіатуру та мишку. Просто "прив'яжіть" потрібні клавіші для віртуальних елементів керування за допомоги спеціального інструменту. Також у KOPLAYER є вбудований "скріншотер", функція емуляції "стряхування" пристрою та інструмент для "симуляції" певного місцеположення.

Тепер про погане. KOPLAYER дуже сильно навантажує комп'ютері при роботі, навіть коли на ньому запущено не дуже "важкий" додаток. За цим показником програма сильно поступається аналогам. Проблеми є і зі стабільністю роботи. У процесі тестування ми не раз спостерігали зависання та падіння.

Добірки з цією програмою

Емулятори Android для Windows
Програми, які дозволяють запускати Android додатки та ігри на ПК з Windows.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм