Feedback
Іконка MEmu

MEmu 7.5.0

Версія для Windows.
  
4.3 (Голосів: 1)
Системи: Windows
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 436 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2021-04-01

Основна інформація щодо програми

MEmu - один з найбільш стабільних та швидких Android емуляторів для операційної системи Windows. За його допомоги ви зможете комфортно грати у мобільні ігри на комп'ютері а також запускати більшість програм, створених для "операційки" від Google. Програма дозволяє користуватися Google Play та іншими сервісами, може емулювати потрібне користувачеві місцеположення, переключатися між "портретною" та альбомною орієнтаціями екрану та працювати з APK файлами. Так, якщо ви скачали потрібну гру чи додаток у файлі APK, то можете без проблем встановити його/її у емулятор за допомоги зручного покрокового майстру.

MEmu, як і всі інші Android емулятори, відчутно "навантажує" CPU та GPU у процесі роботи і має відносно високі системні вимоги. За бажанням користувач може "виділити" на роботу програми певну кількість ядер центрального процесору та певний об'єм оперативної пам'яті. Також можна налаштувати роздільну здатність зображення, кадрову частоту та метод рендерінгу (за замовчування використовується OpenGL).

Як ми вже вказали раніше, MEmu - це непоганий вибір для любителів мобільних ігор. Емулятор забезпечує непогану продуктивність навіть на слабкому "залізі", а також допомагає "прив'язати" віртуальні елементи керування до фізичних (миші ті клавіатури). Крім того, програма дозволяє знімати скріншоти та емулювати "стряхування" пристрою, яке може знадобитися для виконання певної дії у грі.

Добірки з цією програмою

Емулятори Android для Windows
Програми, які дозволяють запускати Android додатки та ігри на ПК з Windows.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм