Feedback
Іконка A.I.type

A.I.type 9.1.2.8

Версія для Android.
A.I.type
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 44,5 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-24

Основна інформація щодо програми

A.I.type - одна з "найрозумніших" клавіатур для Android, яка дуже точно вгадує те, що користувач збирається ввести та пропонує кілька нестандартних режимів роботи. Окрім стандартного набору з натисканням на окремі клавіші, ця клавіатура також підтримує можливість введення тексту не відриваючи пальця від екрану (свайпами і різні сторони). Даний метод використовує дуже багато людей, бо він не так сильно втомлює пальці.

Окрім точного "вгадування" слів, A.I.type може поправляти користувача, самостійно замінюючи допущені помилки у словах та розставляючи пробіли. Взагалі функція корекції тут чи не найбільш "просунена" серед аналогів. При необхідності користувач навіть може самостійно вносити зміни до словників, які використовує клавіатура.

Тепер розкажемо про кастомізацію. Окрім стандартного обліку клавіатури, тут є близько дванадцяти альтенативних тем від розробника та десятки варіантів від інших користувачів. Знайти теми оформлення ви можете у спеціальному маркеті, який встановлюється у "комплекті" за клавіатурою. Ще A.I.type може похизуватися величезною бібліотекою смалів та "гіфок", які можна використовувати у будь-яких мессенджерах.

З інших цікавих функцій варто відзначити голосовий супровід при введенні тексту, та швидкий пошук потрібного "сніппету" тексту. Серед великого списку підтримуємих мов в A.I.type значиться і українська, але саму оболонку та меню клавіатури, на жаль, не локалізовано.

Добірки з цією програмою

Клавіатури для Android
Добірка альтернативних клавіатур для пристроїв з операційною системою Android.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм