Іконка Lookout

Lookout 10.19.5

Версія для Android.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 11,4 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2018-02-08

Основна інформація щодо програми

Lookout - це багатофункційний антивірус для Android, який захистить ваш портативній пристрій він найрізноманітніших типів загроз. Програма зробить безпечним ваш "серфінг" у мережі та буде перешкоджати спробам встановити потенційно-небезпечний додаток. Крім того, Lookout може сканувати бездротові точки доступу та попереджати про погано захищені "хотспоти", використання яких може привести до крадіжки ваших особистих даних. Як і більшість інших мобільних антивірусів, програма Lookout складається з окремих модулів, при чому майже всі вони доступні абсолютно безкоштовно. Але є й такі, які слід підключати за додаткову платню.

Одним з найкорисніших модулів, що входять до складу антивірусу Lookout, є той, що відповідає за захист пристрою від крадіжки чи втрати. Активуваши його, ви зможете швидко знайти втрачений портативний девайс на карті, а також віддалено включити звуковий сигнал. Остання функція буде корисна у тих випадках, якщо ви загубили свій смартфон/планшет десь поблизу і ніяк не можете знайти його. Якщо ситуація критична і ви впевнені у тому, що пристрій поцупили злочинці, можна запустити віддалене видалення інформації чи просто заблокувати його. 

Як бачите, Lookout - дійсно корисний додаток для тих, хто піклується про збереження особистих даних та про безпеку свого портативного пристрою в цілому. До того ж програма може похизуватися дійсно інтуїтивною та стильною графічною оболонкою, яку перекладено російською.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись