Іконка Opera

Opera 44.1.2246.123029

Версія для Android.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 60,6 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-24

Основна інформація щодо програми

Opera - один з найпопулярніших браузерів для портативних пристроїв на базі Android. Він цікавий тим, що першим запропонував користувачам такі важливі функції як "стиснення" графічних елементів на сторінках заради економії трафіку та блокування реклами. На даний момент це "вміють" робити майже всі веб-оглядачі. Тим не менш алгоритми, які використовує Opera, навіть сьогодні є чи не найдосконалішими.

Але чим же ще може бути цікавий даний браузер? Ну що стосується графічної оболонки, то тут нічого незвичайного немає. Хіба що на сторінці швидкого доступу передбачено окремий розділ зі стрічкою новин. Її можна кастомізувати за власними інтересами, аби завжди бути у курсі всіх актуальних подій у обраних сферах. Окрім стрічки, ви також можете кастомізувати саму сторінку швидкого доступу - додати сайти, які відвідуєте найчастіше та обрати бажану пошукову систему, яка буде використовуватися за замовчуванням.

Ще у мобільному Opera реалізовано систему спливаючих повідомлень. Вони, на жаль, працюють лише з обраними сайтами. Наприклад, авторизувавшись у Facebook, ви будете отримувати Push з текстом нових повідомлень та інформацією про інші важливі події. Також підтримується режим читання та режим конфіденційності, у якому відключається збереження історії, Cookie та заповнених форм.

Скачати та користуватись Opera можна абсолютно безкоштовно. Програма підтримує найстаріші версії Android та демонструє високу продуктивність на "слабких" пристроях.

Добірки з цією програмою

Браузери для Android
Добірка кращих веб-оглядачів для операційної системи Android.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись