Feedback
Іконка UC Browser

UC Browser 12.13.5.1209

Версія для Android.
UC Browser
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 47,7 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2019-12-10

Основна інформація щодо програми

UC Browser - це один з небагатьох мобільних браузерів, що не представлено на десктопних пристроях. З самого початку розробки, цю програму було оптимізовано під особливості мобільних операційних систем. Крім того, розробники оздобили браузер багатьма функціями, що є особливо корисними при роботі з повільним мобільним інтернетом. Наприклад, UC Browser підтримує одразу кілька алгоритмів стиснення зображені, які значно підвищують швидкість завантаження веб-сторінок. Крім того, UC Browser дає можливість зберегти сторінку в кеш, щоб потім переглянути її в режимі онлайн. Так само можна зробити і з відео.

Ще одна цікавинка програми - підтримка "нічного" режиму. Працює він приблизно так, як і у програмах для читання електронних книжок. Тобто при активації браузер автоматично знижує яскравість зображення та робить кольори графічних елементів на сторінці більш тьмяними. Таким чином нічний серфінги стає комфортнішим та майже не втомлює очі.

Похвалити UC Browser можна також за вбудований Adblock - інструмент для блокування реклами на сторінках та зручний менеджер завантажень. Коротше кажучи, перед нами браузер, що напевне сподобається всім, хто поважає у програмах швидкість та функціональність.

Добірки з цією програмою

Браузери для Android
Добірка кращих веб-оглядачів для операційної системи Android.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм