1
Ставка
6.7 K
Безкоштовно

Real Racing 3 - це дуже популярна мобільна гонка з сучасною тривимірною графікою та відносно реалістичною фізичною моделлю. Так, гра не претендує на звання "симулятора", але й зовсім аркадною її назвати ми не можемо. Кожна машина тут "відчувається" по різному, хетчбеки, довго розганяються, седани можуть вилетіти за межі траси на повороті і так далі. До речі, одна з найскладніших ігрових механік, що представлено у Real Racing 3 - це правильний "вхід" у повороти. Перед ними потрібно обов'язково скидати швидкість та обирати правильний радіус входу. На перших рівнях складності можна включити автоматичне гальмування або увімкнути спеціальній індикатор, що буде підказувати момент, коли потрібно починати скидати швидкість.

Гонка пропонує одразу дві схеми керування: за допомоги віртуальних клавіш та за допомоги гіроскопу. Перший варіант більш зручний та дає більше контролю над автомобілем, але другий дозволяє грати тримаючи портативний пристрій однією рукою. 

Щодо доступних режимів змагань, то їх тут дуже багато. Ви можете спробувати себе у перегонах як з віртуальними так і з реальними суперниками. Звичайно, у останньому випадку потребується підключення до мережі. У грі є цілі гоночні ліги з власними рейтингами гравців, а також щомісячні подій, за які гравець отримує унікальні автомобілі. До речі, про тутешній автопарк. Він дійсно дуже великий. Тут представлено як надсучасні гіперкари, так і класичні транспортні засоби з другої половини минулого століття. Ми не можемо згадати іншої мобільної гонки, у якій є хоча б половина зі списку автомобілів, які є у Real Racing 3. В цьому плані (та і в багатьох інших), перед нами явний лідер свого жанру.

Ключові особливості та функції програми

  • надсучасна тривимірна графіка та дуже розвинена, як для мобільної гонки, фізична модель;
  • дві схеми керування: за допомоги віртуальних клавіш та за допомоги вбудованого гіроскопу;
  • гра у мережі зі справжніми суперниками, гоночні ліги та рейтинги;
  • величезний автопарк з найрідкіснішими творіннями сучасного та минулого автопрому;
  • технологія Time Shifted Multiplayer, завдяки якій ви можете майже моментально почати змагання з випадковим суперником з мережі;
  • щомісячні івенти з унікальними винагородами.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
Android
Розмір: 65,7 Мб
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 11.07.2017
Версія: 5.3.1
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Real Racing 3

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук