0
Ставка
62.3 K

Terraria - мобільна версія популярної гри, з повністю адаптованим під сенсорні екрани керуванням. Для тих хто не знає, Terraria - це дуже схожа на Minecraft гра, яка має кілька важливих відмінностей. Наприклад, вона двовимірна і, по суті, представляє собою платформер, тобто змінює перспективу на вид збоку. Також тут є повноцінна сюжетна кампанія з діалогами та квестами. Пройти її буде нелегко, а сумарний час ігрового процесу перевищує двадцять годин. Найбільш важкими у грі є битви з босами. До них потрібно довго готуватися та "запасатися" потрібним знаряддям.

Найважливіша складова Terraria - це крафтинг. Для того, що створювати речі, потрібно добувати ресурси, а також знаходити "рецепти" за якими їх і буде створено. Усього таких рецептів більше тисячі. Деякі з них потребують певного рівня гравця, а деякі можна "вибити" лише з конкретних босів. Система крафтингу тут дуже розвинута а з кожним оновленням розробники додають до неї щось нове.

У грі знайдеться заняття як для любителів будівництва так і для дослідників. Світ Terraria складається з десяти величезних "біомів", у яких вас чекає багато цікавого. Якщо світи, створені розробниками, вам не дуже цікаві, то створіть свій власний! На жаль, розмір "власного" миру у мобільній версії гри значно менший за той, що можна створити у консольній або комп'ютерній Terraria (4200 на 1200 кліток). Зате у ній передбачено динамічну зміну часу доби, більше ста типів блоків і система автоматичного генерування навколишнього середовища.

Гра є платною. У Play Market можна знайти демонстраційну версію Terraria, з обмеженою кількістю біомів та ресурсів. Вона дозволить вам познайомитися з грою, та вирішити для себе необхідність придбання ліцензії.

Ключові особливості та функції програми

  • цікавий геймплей, що доволі схожий з таким у грі Minecraft;
  • більш ста типів блоків та більш тисячі рецептів для крафтингу власних речей, елексирів, збої та екіпірування;
  • десять великих біомів, які можна вільно досліджувати;
  • створення власних світів;
  • одиночна кампанія з цікавим сюжетом та захоплюючими битвами з боссами;
  • гра з другому у локальній мережі;
  • більш чотирьохсот типів ворогів;
  • стильна піксельна графіка.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
Android
Розмір: 49,4 Мб
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія: Demo (Платно)
Оновлення: 19.06.2017
Версія: 1.2.12785
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Terraria

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук