Іконка Peers.TV

Peers.TV 3.8.0

Версія для iOS.
Peers.TV
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 7.x
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 67,2 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-06-19

Основна інформація щодо програми

Peers.TV - це зручний додаток, що дозволить вам переглядати телевізійні канали на своєму iPhone або iPad. Одразу застережемо, що робота з потоковим відео може викликати надмірне споживання мобільного трафіку. Тому рекомендуємо переглядати ТБ лише за умови підключення до Wi-Fi. Окрім ефірних каналів, у Peers.TV є власний архів з телевізійними передачами. Більш того, програма зберігає записи ефірів та дає користувачам можливість переглянути шоу, які вони пропустили "наживо". Для цього перейдіть до розділу з телевізійною програмою та оберіть там потрібний пункт.

Багато каналів з каталогу доступні у HD-якості. Тутешній програвач може автоматично змінювати якість зображення в залежності від швидкості підключення до мережі. Якщо з'єднання є доволі повільним, то роздільну здатність "картинки" буде зменшено, аби уникнути "зависань" та додаткових завантажень у процесі перегляду. Взагалі, каналів у Peers.TV не дуже багато, але, на відміну від інших подібних додатків, всі вони працюють стабільно.

Навігацію у Peers.TV реалізована дуже зручно. Окрім розділу, де розташовано список з каналами, з головного екрану також можна перейти до розділу "Зараз у ефірі". Там відображається список передач та фільмів, які ви можете переглянути саме зараз. Таким чином, додаток позбавляє вам від необхідності почергово переключатися між каналами у пошуках чогось цікавого. Також у програмі є розділи з новинами та популярними матеріалами.

За підсумками, треба сказати, що Peers.TV це одна з найкращих у своєму класі програм, головним недоліком якої можна вважати, хіба що, не дуже великий каталог з каналами.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись