0
Ставка
2.6 K
Безкоштовно

Peers.TV - це зручний додаток, що дозволить вам переглядати телевізійні канали на своєму iPhone або iPad. Одразу застережемо, що робота з потоковим відео може викликати надмірне споживання мобільного трафіку. Тому рекомендуємо переглядати ТБ лише за умови підключення до Wi-Fi. Окрім ефірних каналів, у Peers.TV є власний архів з телевізійними передачами. Більш того, програма зберігає записи ефірів та дає користувачам можливість переглянути шоу, які вони пропустили "наживо". Для цього перейдіть до розділу з телевізійною програмою та оберіть там потрібний пункт.

Багато каналів з каталогу доступні у HD-якості. Тутешній програвач може автоматично змінювати якість зображення в залежності від швидкості підключення до мережі. Якщо з'єднання є доволі повільним, то роздільну здатність "картинки" буде зменшено, аби уникнути "зависань" та додаткових завантажень у процесі перегляду. Взагалі, каналів у Peers.TV не дуже багато, але, на відміну від інших подібних додатків, всі вони працюють стабільно.

Навігацію у Peers.TV реалізована дуже зручно. Окрім розділу, де розташовано список з каналами, з головного екрану також можна перейти до розділу "Зараз у ефірі". Там відображається список передач та фільмів, які ви можете переглянути саме зараз. Таким чином, додаток позбавляє вам від необхідності почергово переключатися між каналами у пошуках чогось цікавого. Також у програмі є розділи з новинами та популярними матеріалами.

За підсумками, треба сказати, що Peers.TV це одна з найкращих у своєму класі програм, головним недоліком якої можна вважати, хіба що, не дуже великий каталог з каналами.

Ключові особливості та функції програми

  • перегляд ефіру "наживо", а також у записі;
  • зручний програвач, що вміє самостійно налаштовувати якість зображення згідно швидкості з'єднання з мережею;
  • не дуже великий каталог каналів, які доступні при користуванні безкоштовною передплатою;
  • розділ з новинами;
  • розділ "Зараз у ефірі", який допомагає швидко знайти для себе цікавий контент;
  • власний архів передач, що розбито за категоріями;
  • простий та зрозумілий інтерфейс.

Скріншоти та Відео:

Категорія:
Системи:
iOS
Розмір: 67,2 Мб
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 19.06.2017
Версія: 3.8.0
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Peers.TV

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " Peers.TV". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання