0
Ставка
27.3 K
Безкоштовно

Pou важко назвати звичайної мобільною грою. Скоріше перед нами аналог тамагочі, але більш сучасний, красивий та цікавий. Запустивши додаток вперше, ви побачити мале створіння, яке потребує вашою допомоги. Воно брудне, голодне та налякане. Тому у першу чергу це створіння треба нагодувати та помити. Після цього воно стане вашим власним віртуальним вихованцем, який потребує піклування та допомоги.

Отже уявіть: у вашому портативному пристроє живе створіння, яке потребую догляду. Але окрім годування там миття йому також потрібно розважатися. З Пу потрібно грати у спеціальні міні-ігри, які доволі цікаві та допомагають заробити віртуальні монети. Для чого у подібній грі можуть знадобитися віртуальні монети? Все просто! Для кастомізації вашого персонажу. У Pou є власний магазин з одягом та аксесуарами (капелюхи, окуляри і таке інше). Завдяки цьому можна кардинально змінити зовнішність створіння. Теж стосується і оселі, у якій живе Пу. За бажанням можна вибрати нові меблі, шпалери, додаткові елементи інтер'єру і так далі. Аби заохочити ваше бажання постійного розвитку, гра пропонує систему досягнень та спеціальних винагород. Зверніть увагу, що віртуальний вихованець іноді живе власним життям, тому не має потреби постійно знаходитися у грі. Достатньо часу від часу заходити до неї, так перевіряти чи все гаразд.

Та не все ж вашому створінню сидіти вдома. При виникненні відповідного бажання можна піти погуляти на вулицю, а з недавніх пір - навіть знайти свою другу половинку. Так, Пу не може завжди жити наодинці. Тому попіклуйтесь про його особисте життя і знайдіть пару. До речі, після цього вам відкриються нові міні-ігри та спеціальні події.

Pou можна скачати абсолютно безкоштовно. Через доволі просту з технічної точки зору графіку, грати у неї можна на будь-яких iOS-пристроях, навіть на дуже старих. До версії самої "яблучної операційки" також вимоги мінімальні.

Ключові особливості та функції програми

  • ваше власне віртуальне створіння про яке потрібно піклуватися та дбати про його дозвілля;
  • набір цікавих міні-ігор у яких можна отримати віртуальні монети;
  • безліч елементів кастомізації, які допомагають додати вашому персонажу більше особистості;
  • гра разом з друзями;
  • проста, але стильна двомірна графіка.

Скріншоти та Відео:

Категорія:
Системи:
iOS
Розмір: 43,1 Мб
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 20.04.2019
Версія: 1.4.77
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Pou

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " Pou". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання