Іконка Star Girl

Star Girl 4.0.5

Версія для iOS.
Star Girl
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 126 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-08-12

Основна інформація щодо програми

Star Girl - гра для дівчат, які мріють стати моделями, поп-зірками, актрисами або співачками. Завдяки нії у маленьких представниць прекрасної статі є можливість втілити свою мрію.

Серед існуючих ігрових жанрів, даний проект буде найбільш розумно віднести до симуляторів. Це симулятор життя молодої дівчини, яка прагне зробити кар'єру у шоу-бізнесі, знайти собі хлопця та просто весело провести молоді роки. Для початку у грі потрібно створити власного персонажа: обрати ім'я, зовнішність та стандартний гардероб. Так лише стандартний, бо у подальшому ви будете активно розширювати його. Велика частина гри полягає у відвідуванні торгових центрів та бутиків з модними речами. Ви можете скільки завгодно приміряти до себе нові вбрання та аксесуари. Аби придбати нові речі потрібні гроші. Тому окрім вечірок та прогулянок у Star Girl потрібно працювати. На біржі праці ви знайдете для себе цікаві вакансії. Кожний виступ чи показ - це така міні-гра від успіхів у якій буде залежити гонорар та подальший кар'єрний зріст.

Окрім основних занять, у Star Girl чекає багато побічних. Тут можна "тусити" з друзями, відвідувати кафе та бари, заводити нові знайомства, а також робити селфі свого персонажу та надсилати їх до цілком справжніх соціальних мереж. З недавніх пір у грі з'явилася можливість подорожувати та відвідувати світові столиці моди. Подорожі стають доступні лише після того, як ви зробите кар'єрні успіхи та знайдете собі хлопця. Після цього ви не зможете пізнати світ, алей відвідати нові магазини з модними одягом.

У грі дуже яскрава та приємна графіка. Скачати Star Girl можна абсолютно безкоштовно, але будьте готові до того, що тут є платні функції та спеціальна преміальна валюта, що купується лише за реальні гроші.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись