Feedback
Іконка ABBYY FineReader

ABBYY FineReader 14.0.107.232

Версія для Windows.
ABBYY FineReader
  
4.0 (Голосів: 1)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 546 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Платно)
Оновлення: 2019-04-20

Основна інформація щодо програми

ABBYY FineReader - це доволі відома програма, яка виконує одразу кілька важливих функції. Багато хто з користувачів знає її як засіб для розпізнавання тексту (OCR). Але окрім того, це ПЗ, також є доволі потужним редактором PDF та виконує функції менеджера зі сканування. Увесь цей функціонал "упаковано" в доволі сучасну та інтуїтивну графічну оболонку, завдяки якій працювати з ABBYY FineReader досить нескладно.

Отже, користуючись цією програмою ви зможете без проблем отримати зображення з підключеного до комп'ютеру сканера, після чого конвертувати його у потрібний формат, або просто розпізнати. FineReader працює з будь-якими сканерами за винятком, хіба що, найстаріших моделей. Перед запуском сканування користувач має можливість обрати роздільну здатність зображення, кількість документів (для сканування у пакетному режимі), а також кут нахилу та інші важливі параметри.

Тутешні алгоритми для оптичного розпізнавання тексту є чи не найбільш просуненими серед інших програм подібного призначення. ABBYY FineReader самостійно визначає текстові блоки, таблиці, зображення та інші елементи при цьому зберігаючи їх оригінальне форматування. Редагувати результат, отриманий по завершенні роботи OCR інструментів, можна прямо у робочому вікні ABBYY FineReader. Також у програмі є функції "Сканувати у Word" чи "Сканувати у Excel", які передбачують автоматичне розпізнавання та конвертацію документа у формати DOC чи XLS.

Добірки з цією програмою

Програми для сканування
Добірка програм, які призначено для роботи зі сканером.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм