Feedback
Іконка Nitro PDF

Nitro PDF 12.16.3.574

Версія для Windows.
Nitro PDF
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 145 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2019-08-15

Основна інформація щодо програми

Nitro PDF - це програма, що включає у себе цілий арсенал інструментів для роботи з документами у форматі PDF. По перше, вона дає можливість створювати та редагувати подібні інструменти. По друге, може конвертувати їх у інші популярні формати, як то DOC, PPT, XLX і таке інше. Звичайно, Nitro PDF можна використовувати і у якості звичайного "переглядача". Але для цих цілий існують більш "легкі" і, що головніше, безкоштовні рішення.

Графічна оболонка програми трохи нагадує таку у компонентах популярного офісного пакету Microsoft Office. Основну частину головного вікна займає безпосередньо робочий документ. Зліва розташовано панель зі змістом, а зверху - панелі з інструментами редагування. Користуючись ними в зможете змінювати текстові надписи, перемішувати зображення, а також виконувати "витяг" певних графічних елементів до окремого файлу. У одній з останніх версій Nitro PDF у ній також з'явилися функцій оптичного розпізнавання тексту OCR. Тобто, користуючись програмою можна швидко оцифрувати паперові документи, попередньо відсканувавши або сфотографувавши їх.

Отже, ми розібралися з основними перевагами Nitro PDF - це зручний інтерфейс та непоганий набір функцій. Тепер поговоримо про недоліки. Насправді таких всього два: необхідність придбання ліцензій для користування програмою, а також відсутність української (та навіть російської) локалізації.

Добірки з цією програмою

Редактори PDF
Програми, що дають можливість створювати та змінювати документи у форматі PDF.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм