Feedback
Іконка TextAloud

TextAloud 3.0.111

Версія для Windows.
TextAloud
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 21,8 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Платно)
Оновлення: 2017-12-24

Основна інформація щодо програми

TextAloud - це програма, за допомоги якої можна автоматично "сконвертувати" текст у звуковий файл. Даний інструменти може "озвучувати" документи синтетичним голосом, після чого зберігати їх форматах MP3 або WMA. Програма підтримує дуже багато мов, а розібратися у тутешній графічній оболонці зможе навіть новачок. Одразу відзначимо, що TA - платний інструмент, тому користуватися ним без придбання ліцензії можна обмежений час.

Отже, запустивши TextAloud ви побачите вікно для вводу тексту. До нього можна скопіювати статтю будь-якої довжини. Крім того, програма дозволяє ввести текст самостійно. Перед початком озвучення, ви можете обрати голосовий "двигун", який буде використано, а також налаштувати основні параметри звуку. Зокрема, у TextAloud є повзунки, які відповідають за висоту штучного голосу, його гучність і швидкість відтворення. Коли всі параметри буде обрано, просто натисніть на клавішу "Speak". У цілому графічна оболонка у програмі доволі інтуїтивна. Тому знайти потрібну клавішу чи інструмент у ній не дуже важко. На жаль, з доступних мов самого інтерфейсу (а не тексту який "озвучує" програм) є лише англійська.

При роботі з великими текстовими файлами TextAloud може автоматично розділяти вихідні записи. Заголовок для готового файлу дозволяється обрати самостійно, або ж налаштувати шаблон, за яким буду створено заголовки для кількох файлів. Також тут є інструменти для роботи з тегами, які значно полегшують навігацію.

Добірки з цією програмою

Програми для читання тексту голосом
Програми, які можуть зачитувати текст штучним голосом.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм