Версія для
Windows
0
Ставка
741
14
Безкоштовно

Balabolka - це програма, яка вміє читати текст з екрану. При необхідності, за її допомоги навіть можна перетворювати текстові файли на аудіозаписи. Для озвучення утиліта використовує штучний голос Microsoft Anna, а також кілька альтернативних мовних ресурсів.

Текст, який потрібно "зачитати" можна набрати у відповідному вікні. Програма може автоматично перевірити орфографію та пунктуацію, а також підтримує основні операції, як то "вирізати", "копіювати" та "вставити". Окрім вводу тесту руками у вбудованому редакторі, можна також завантажити вже "готовий" документ. Зокрема, Balabolka підтримує формати TXT, CHM, EPUB, DOCX, DOC, HTM та HTML. Після завантаження документу його дозволяється частково відредагувати. Також можна налаштувати параметри голосу: висоту та швидкість. Повзунки, які відповідаю за обидва показники, розташовано пряму у головному вікні програми. При конвертації текстових файлів підтримується пакетний режим. Зберегти їх можна у форматах WAV, OGG, WMA та MP3. До речі, у програмі є редактор ID3 тегів, завдяки якому можна каталогізувати велику кількість записів.

У процесі тестування програми Balabolka ми не спостерігали ні багів, ні падінь. Також варто відзначити, що програма доволі "демократично" використовує системні ресурси (CPU та RAM). Інтерфейс утілити повністю перекладено українською мовою, а розповсюджується Balabolka абсолютно безкоштовно. На нашу думку це найкраще рішення для озвучення тексту.

Ключові особливості та функції програми

  • зачитування тексту, введеного до вікна програми, або доданого з файлу;
  • збереження запису у популярних звукових форматах;
  • імпорт файлів з росширеннями TXT, EPUB, DOCX, DOC, HTML та CHM;
  • експорт файлів у MP3, WAV, OGG та WMA;
  • використання штучного голосу Microsoft Anna;
  • налаштування основних параметрів звучання.
Системи:
Windows
Розмір: 33,3 Мб
Автор:
Мови:
Українська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 13.06.2022
Версія: 2.15.0.819
Ім'я файлу:
balabolka.zip
Підписка на оновлення

Добірки з цією програмою

Програми для читання тексту голосом
Програми, які можуть зачитувати текст штучним голосом.

Останні коменарі

No comments. You will be first.