Версія для
Windows
0
Ставка
1089
1
Безкоштовно

Govorilka - програма, яка зможе зачитати будь-який текст вголос. Вона "знає" всі мови та використовує у роботі голосовий двигун Digalo Russian. Окрім озвучення у реальному часі, програма також може записувати відтворення до аудіофайлу у форматі MP3 або WAV. При чому перед збереженням ви зможете змінити початкову швидкість голосу та його висоту. По суті, Govorilka може у виступати у якості такого собі "конвертеру" текстових файлів у звукові. При чому "перетворення" вона може здійснювати у фоновому режимі, не "проговорюючи" текст у реальному часі.

Якщо Govorilka відтворює певні слова або терміни не зовсім вірно, наприклад - не правильно ставить наголос, то ви можете самостійно відредагувати словники, які вона використовує. Крім того їх дозволяється самостійно доповнювати. З інших цікавих функцій можемо виділити автоматичне відтворення тексту, що міститься у буфері обміну, та можливість "запам'ятовувати" місце, на якому було зупинено відтворення тексту до виходу з програми. До речі у процесі "читання", Govorilka може підсвічувати поточне слово та навіть автоматично "прокручувати" документ. Завдяки цьому ви можете прослуховувати текст займаючись власними справами та не звертаючись до програми.

Раді повідомити, що весь функціонал, про який ми говорили раніше, доступний абсолютно безкоштовно. Так, за користування Govorilka не потрібно платити. До того ж програма має дуже інтуїтивний інтерфейс та низькі системні вимоги.

Ключові особливості та функції програми

  • відтворення завантаженого тексту за допомоги голосового двигуна Digalo Russian;
  • запис до файлів у форматі MP3 та WAV;
  • налаштування основних "параметрів" голосу;
  • автоматична прокрутка тексту та підсвічування слів;
  • простий та зрозумілий інтерфейс;
  • можливість ручного редагування словників.
Системи:
Windows
Розмір: 2,7 Мб
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 24.12.2017
Версія: 2.22
Ім'я файлу:
Govorilka222.exe
Підписка на оновлення

Добірки з цією програмою

Програми для читання тексту голосом
Програми, які можуть зачитувати текст штучним голосом.

Останні коменарі

No comments. You will be first.