Feedback
Іконка TTSReader

TTSReader 1.30

Версія для Windows.
TTSReader
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 2,3 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-24

Основна інформація щодо програми

TTSReader - це безкоштовна програма, яка може озвучити текст, що було скопійовано до головного вікна з буферу обміну, або ж завантажено з текстового документи. Програма містить у собі "просунутий" мовний синтезатор, який допомогаэ досягти доволі "натурального" звучання та дозволяє самостійно налаштувати основні параметри відтворення. Ніяких додаткових функцій, окрім відтворення тексту, у TTSReader передбачено. Зате програмою доволі просто та зручно користуватися.

Після запуску утиліти, ви побачити мінімалістичний інтерфейс. Основну площу головного вікна відведено під редактор тексту. Трохи вище розташовано панель з елементами керування відтворення, а зліва від редактору - селектор документів та повзунки, які відповідають за швидкість, висоту та гучність штучного голосу. Для того, щоб відтворити документ, достатньо вказати шлях до нього та натиснути клавішу "Play". Список підтримуємих форматів експорту у TTSReader не великий. Програма працює лише з RTF та TXT. При озвученні користувач має можливість в один "клік" пропустити рядок, або цілий абзац. Для того, щоб користувач міг легше орієнтуватися у тілі документу, розробники передбачили в утиліті функцію підсвічування слова, яке зачитується у даний момент.

Ну і остання важлива функція TTSReader, яка є і аналогічних програмах - це запис прочитаного тексту до файлу WAV або MP3. Шлях збереження файлів можна обрати з меню налаштувань.

Добірки з цією програмою

Програми для читання тексту голосом
Програми, які можуть зачитувати текст штучним голосом.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм