Feedback
Іконка NaturalReader

NaturalReader 15.0

Версія для Windows.
NaturalReader
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 31,1 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-24

Основна інформація щодо програми

NaturalReader - програма, призначена для читання тексту. Від аналогічних програмних рішень даний інструменти відрізняє доволі "натуральне" звучання та наявність окремого модулю, який допомагає "зачитувати" текст з веб-сторінок та з електронних листів. До того ж, користуючись NaturalReader, ви можете не просто прослухати текст, але й зберегти його до аудіофайлу. Більш того, завдяки інтеграції з драйверами портативних пристроїв, програма дає можливість швидко "перемістити" записи на iPhone, iPad чи девайс на базі операційної системи Android.

На вибір користувачеві надається аж одинадцять варіантів "штучних" голосів, серед яких є жіночі та чоловічі з різною висотою та тембром. Також є голос дитини. З головного вікна програми можна налаштувати швидкість відтворення тексту, а також включити ефект луни, функцію "підсвічування" слів та автоматичної прокрутки тексту донизу. У NaturalReader навіть є повноцінний редактор, що допомагає відформатувати текст та внести зміни до змісту. Крім того, у складі програми є інструменти оптичного розпізнавання тексту OCR, але у безкоштовній версії програми їх можливості значно "урізано".

Працювати з NaturalReader доволі просто. У стартовому вікні вам запропонують обрати документ (підтримуються формати PDF, DOC, ePub, TXT та RTF), або вказати адресу веб-сторінки, яку потрібно "прочитати". Також ви можете просто перейти до редактору і ввести текст самостійно.

Добірки з цією програмою

Програми для читання тексту голосом
Програми, які можуть зачитувати текст штучним голосом.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм