Feedback
Іконка Infix PDF Editor

Infix PDF Editor 7.3.3

Версія для Windows.
Infix PDF Editor
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 85,3 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Платно)
Оновлення: 2019-05-21

Основна інформація щодо програми

Infix PDF Editor - це багатофункційне програмне рішення, яке пропонує великий набір інструментів для роботи з PDF. Тут є цілих три режими: "професійний", "стандартний" та "заповнення форм". Останній буде особливо корисним для тих людей, яким доводиться часто заповнювати документацію та ставити підписи. На жаль цей режим не працює у демонстраційній версії.

Отже, за допомоги Infix PDF Editor ви зможете вільно редагувати текст та таблиці, які містить відкритий файл. Завдяки підтримці вкладок, можна відкривати кілька файлів одночасно та копіювати/переміщувати контент між ними. Також програма дозволяє замінювати зображення та переміщати їх у межах одного чи кількох документів. На панелі інструментів ви знайдете велику кількість параметрів форматування та масштабування. Взагалі графічна оболонка у Infix PDF Editor доволі типова як для редактору PDF. Інтерфейс ділиться на вікно з "тілом" документу, панель змісту, та панелі з інструментами редагування. На українську мову програму не перекладено. Користувачам доступні лише українська та англійська.

З додаткових функцій, які вміє виконувати Infix PDF Editor варто відзначити швидке розділення та "склеювання" документів, конвертація файлів у HTML, RTF та ePub, а також наявність інструментів для додання "штампів", "печаток" та водяних знаків. Ще тут є вбудована функція перевірки орфографії та пунктуації, яка, що правда, працюю для обмеженої кількості мов.

Добірки з цією програмою

Редактори PDF
Програми, що дають можливість створювати та змінювати документи у форматі PDF.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм