Feedback
Іконка CityGuide GPS

CityGuide GPS 11.0.165

Версія для Android.
CityGuide GPS
  
4.8 (Голосів: 1)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Розмір: 27 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Платно)
Оновлення: 2019-12-10

Основна інформація щодо програми

CityGuide GPS - це мобільний GPS-навігатор, що стане вам незамінним помічником у дорозі. Програма може похизуватися детальними оффлайн-картами майже всіх країн світу. Вона вміє повідомляти водія про затори, ями, пости ДПС, радари служб дорожнього контролю, а також слідкувати за дотримання режиму швидкості. До речі, на відміну від інших навігаторів, ця програма пропонує одразу кілька варіантів карт від різних провайдерів. Серед них можна знайти саме ті, яким ви довіряєте найбільше. Карти можуть бути я платними так і безкоштовними. Але незалежно від своє ціни (або її відсутності), всі вони часто оновлюються та становляться більш точними. Особисто ми можемо порекомендувати вам карти від OpenStreetMaps (OSM) та HERE. Перші є абсолютно безкоштовними, а от за другі доведеться платити.

Інша важлива перевага CityGuide GPS - це наявність у ньому тривимірного режиму. У ньому ви буде бачити 3D-моделі споруд та розв'язок, що будуть максимально наближені до їх реального вигляду. Зверніть увагу, що користуватися тривимірним режимом ми рекомендуємо виключно на смартфонах та планшетах з потужним залізом. Окрім того, цей режим значно прискорю розряджання акумулятору.

У навігаторі є вбудована рація. Вона працює за принципом, що нагадує додаток Zello. Дуже важлива функція, що стане у пригоді водіям вантажівок. Для деяких країн також реалізовано функцію викликання евакуатору, швидкої допомоги, поліції та інших термінових служб. Щоб зробити це скористайтесь клавішею "SOS".

Добірки з цією програмою

Навігатори для Андроїд
Найкращі мобільні навігатори.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм