Feedback
Іконка ZenMate

ZenMate 2.5.0

Версія для Android.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 12,6 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-11-20

Основна інформація щодо програми

ZenMate - це програма, яку можна сміливо називати одним з найзручніших та найпростіших у користуванні VPN-клієнтів для Android. Користуватися нею зможуть навіть ти, хто ніколи раніше не мав досвіду праці з подібними програмними рішеннями. Коротко розповімо, що таке VPN і як він працює. Коли ви завантажуєте данні з мережі, вони відразу йдуть до вашого комп'ютеру або портативного пристрою. VPN представляє собою ніби додаткову мережу, що є "прокладкою" між вашим пристроєм та мережею. Тобто дані спочатку завантажуються до цієї додаткової мережі, а вже звідти - до вашого пристрою.

Навіщо люди користуються додатковою мережею? По-перше, вона робить серфінг у мережі безпечним та анонімним. По-друге, дозволяє змінити вашу IP-адресу на адресу з іншої країни. Таким чином, ви можете відкрити собі доступ до сервісів, що не працюють у вашій державі.

Даний клієнт не потребує від користувача якихось спеціальних знань та навичок. Йому достатньо зайти до програми, обрати країну та почекати кілька хвилин, допоки ZenMate приєднається до мережі. У якості бонусу розробники програми додали до неї вбудовані інструменти блокування зловмисного програмного забезпечення та захисту від трекінга.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм