Feedback
Іконка Emoji Keyboard

Emoji Keyboard 1.7.5.0

Версія для Android.
Emoji Keyboard
  
2.6 (Голосів: 2)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Розмір: 29,8 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2019-04-20

Основна інформація щодо програми

Emoji Keyboard - це дуже яскрава, різнокольорова та повністю кастомізуєма клавіатура для мобільних пристроїв на базі операційної системи Android. Ключова особливість її полягає у великій кількості смайлів, що користувачі можуть вільно відправляти співрозмовникам. Ще програма підтримує популярну нині функцію автоматичного додавання смайлів виходячи з контексту повідомлення. Тобто клавіатура самостійно аналізує що ви написали та підбирає смайл, який доречно було б додати до повідомлення задля того, щоби трохи урізноманітнити розмову.

Ще одна особливість, що відрізняє дану клавіатуру від більшості інших - велика добірка налаштувань зовнішнього вигляду. Користувач може самостійно підібрати розмір клавіш, шрифти та навіть встановити фоном до теми оформлення обране зображення. "Кастомізовані" теми можна зберігати для подальшого використання. Серед інших "зручностей", можна виділити розділ "обране", де зберігаються найбільш використовувані вами смайли. Окрім тих, що вже є у програмі, можна завантажити додаткові з Play Market.

Встановлення клавіатури до системи традиційне. Вам потрібно лише активувати Emoji Keyboard у налаштуваннях, після чого обрати її основним методом вводу.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм