Feedback
Іконка Free Video Editor

Free Video Editor 1.4.54.606

Версія для Windows.
Free Video Editor
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 34 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-24

Основна інформація щодо програми

Free Video Editor - це редактор відео для Windows з невеликою добіркою функцій, яким зручно користуватися для "розділення" відео на окремі фрагменти, а також для того, що "перегортати" зображення на певний градус. Програма дає можливість виділити потрібну частку з точністю до кадру. Також користувач можесамостійно вказати таймкоди для початку та кінця потрібного фрагменту. Коротше кажучи, якщо ви шукаєте безкоштовну програму для "нарізання" роликів, то Free Video Editor - це чи не найкращий вибір. З недоліків можемо виділити, хіба що, то факт, що редактор може працювати лише з одним відео одночасно (пакетний режим не підтримується). Також тут нема інструментів для налаштування параметрів кольору та для додавання власних "водяних знаків" (додається лише фірмовий.

Список форматів, у яких Free Video Editor може імпортувати та експортувати відео доволі великий. Зокрема, програма підтримує AVI, MPG, MKV, FLV, 3GP, MP4, WMV та WEBM. Також при необхідності він дозволяє зберегти окремий кадр у JPG. При експорті можна вибрати кадрову частоту, роздільну здатність, теку для збереження файлу та декілька інших параметрів.

Щодо інтерфейс, то він тут доволі інтуїтивний. Окремо варто відзначити той факт, що програма дає можливість додавати відео простим "перетягування" до робочої області. Серед доступних мов графічної оболонки є російська. Української, на жаль, не передбачено.

Добірки з цією програмою

Програми для нарізання відео
Добірка редакторів відео, які дозволяють нарізати відео.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм