Feedback
Іконка Google Chrome

Google Chrome 96.0.4664.45

Версія для Windows.
Google Chrome
  
3.4 (Голосів: 5)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 75,7 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2021-11-15

Основна інформація щодо програми

Google Chrome - браузер, що на сьогодні може вважатися лідером серед усіх сучасних веб-користувачів. Найважливіше, за що користувачі так люблять це програмне рішення - це неймовірна швидкість відображення веб-сторінок. Цього розробникам вдалося досягти за рахунок використання двигуна Chromium, що зараз є "основою" для багатьох браузерів.

Графічну оболонку "Хрому" створено так, аби майже всю площу вікна браузера займали сама сторінка, а не елементи керування, панелі закладок і так інше. Таким чином, ви зможете побачити більше інформації без скролінгу. Похвалити можна і зручний рядок адреси, який "приймає" як URL веб-ресурсів, так і пошукові запити. До речі, такий ось "гібридний" рядок адреси вперше з'явився саме у Google Chrome.

Для даного веб-переглядачу створено велику кількість розширень, які можна завантажити з тутешнього веб-магазину. Як і більшість інших продуктів Google, браузер підтримує тісну інтеграцію зі всіма іншими сервісами компанії. Наприклад, за допомогою облікового запису в Google+ ви можете сінхронізувати закладки, сесії, розширення та інші дані програми між різними пристроями. Це дуже корисно, адже версії Chrome існують майже для всіх операційних систем, у тому числі - для мобільних.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм