Іконка Google Chrome

Google Chrome 62.0.3202.75

Версія для Windows.
Google Chrome
  
3.7 (Голосів: 3)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 44,9 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-11-20

Основна інформація щодо програми

Google Chrome - браузер, що на сьогодні може вважатися лідером серед усіх сучасних веб-користувачів. Найважливіше, за що користувачі так люблять це програмне рішення - це неймовірна швидкість відображення веб-сторінок. Цього розробникам вдалося досягти за рахунок використання двигуна Chromium, що зараз є "основою" для багатьох браузерів.

Графічну оболонку "Хрому" створено так, аби майже всю площу вікна браузера займали сама сторінка, а не елементи керування, панелі закладок і так інше. Таким чином, ви зможете побачити більше інформації без скролінгу. Похвалити можна і зручний рядок адреси, який "приймає" як URL веб-ресурсів, так і пошукові запити. До речі, такий ось "гібридний" рядок адреси вперше з'явився саме у Google Chrome.

Для даного веб-переглядачу створено велику кількість розширень, які можна завантажити з тутешнього веб-магазину. Як і більшість інших продуктів Google, браузер підтримує тісну інтеграцію зі всіма іншими сервісами компанії. Наприклад, за допомогою облікового запису в Google+ ви можете сінхронізувати закладки, сесії, розширення та інші дані програми між різними пристроями. Це дуже корисно, адже версії Chrome існують майже для всіх операційних систем, у тому числі - для мобільних.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись