«Браузери i інтернет»

2
Ставка
Безкоштовні програми для перегляду сайтів, розширення та плагіни для них.

У цій категорії нашого сайту зібрані різноманітні інтернет-браузери. Це програми, які служать користувачу вікном в інтернет: відвідування інтернет-сайтів, спілкування в соціальних мережах, перегляд відео і т.п. Без браузера зараз не обходиться жоден комп'ютер, тому що майже вся діяльність сучасного користувача тісно пов'язана із мережею Інтернет.

Основний набір функцій сучасного браузера такий:

  • можливість перегляду різних веб-сторінок на вкладках всередині одного вікна;
  • швидкий доступ до часто відвідуваних сайтів (закладки, іконки закріплених сайтів на кожній новій сторінці, фіксація вкладок);
  • налаштування інтерфейсу за допомогою фонових зображень та тем оформлення;
  • підтримка додаткiв, які приносять до вашого браузера вузькоспеціалізовані можливості;
  • анонімний режим роботи, при якому на сервер не передається ваша IP адреса та особисті дані;
  • синхронізація даних одного облікового запису на різних пристроях.

Крім цього, кожен браузер має свої відмінні риси. Найпопулярніший Google Chrome надає тісну інтеграцію з поштовою службою Gmail та іншими популярними сервісами цієї компанії. Яндекс.Браузер з недавнього часу почав радувати своїх користувачів закадровим голосовим перекладом англомовних відео, а Firefox пропонує посилений захист від рекламних трекерів.

Безпека та анонімність

Цікаві функції надає Torch Browser. У ньому є функція завантаження аудіо та відео, розміщеного на веб-сторінках. Наприклад, ви можете завантажити відео з YouTube. Користувачі браузера Orbitum виявлять у його функціоналі вбудований чат для соціальних мереж.

Чи важлива для вас безпека в Інтернеті? Якщо так, то вам варто придивитися до браузера Comodo Dragon. Це інтернет-браузер від всесвітньо відомого виробника антивірусного захисту. У функції браузера входить сканування сайтів щодо шкідливих кодів і сервіс Secure DNS. Компанія Avast також випустила браузер як окремий програмний продукт. Він називається Avast SafeZone і надає захист від фішингових сторінок та шкідливих скриптів.

Користувачі, які мають обмеження доступу за географічним параметром, можуть завантажити браузер Tor Browser. Він має вбудований модуль роботи через систему вузлів Onion, що дозволяє швидко змінювати IP-адресу та отримувати доступ до заблокованих ресурсів.

Як бачимо, браузери не ідентичні і мають свої відмінні риси. Щоб не обмежувати себе у функціоналі, ви можете завантажити два або більше інтернет-браузера, і використовувати їх для різних цілей.

Програми в категорії: Всього знайдено: 4

Сортувати за:
Оцінкам Завантаження

Google Chrome 113.0.5672.64

Найпопулярніший у світі веб-браузер від компанії Google.
Безкоштовна
4.5
Українська
 
 

Opera 99.0.4788.9

Браузер, що входить до трійки напопулярніших на нашій планеті.
Безкоштовна
4
Українська
 
 

Яндекс.Браузер 23.3.3.717

Власний браузер від Яндекс, що створено на основі популярного двигуна Chromium.
Безкоштовна
4
Українська
 
 

Firefox 112.0.2

Браузер, що входить до трійки найбільш затребуваних оглядачів світової павутини.
Безкоштовна
5
Українська