Версія для
Windows
2
Ставка
1002
1000
Безкоштовно

Zoom - одна з найбільш зручних програм для організації та проведення відеоконференцій. Вона вдало поєднує класичний інтернет-месенджер і універсальні засоби для роботи з аудіо і відеозв'язком. Також додаток пропонує цілий спектр затребуваних функцій: запис дзвінків і їх публікація, демонстрація екрану, планування онлайн нарад, використання інструментів для малювання схем і графіків, швидка відправка зображень і файлів в чаті, управління контактними даними і інші.

Десктопний клієнт дозволяє під'єднатися до однойменної онлайн платформі з комп'ютера або ноутбука. Для роботи в програмі необхідно створити обліковий запис в сервісі або авторизуватися за допомогою акаунтів Facebook або Google. Після цього користувач зможе створювати конференції, запрошувати учасників або підключатися до поточних трансляціям.

Інтерфейс програми Zoom включає 4 основні екрани. На вкладці «Головна» представлені основні можливості програми: створення нової конференції, під'єднання до відеочату, трансляція екрану ПК і планування сеансів зв'язку. На екрані «Чат» можна відправляти текстові повідомлення, файли і картинки співрозмовникам. Вкладка «Конференції» використовується для запуску та управління відеочатом: можна налаштувати особистий ідентифікатор і відключити у всіх учасників звук або зображення з веб-камери. Також на цій сторінці передбачений функціонал для перегляду записів відео і копіювання запрошення, яке містить унікальний ідентифікатор трансляції та посилання для швидкого приєднання. На екрані «Контакти» можна додавати нові контактні дані користувачів, переглядати профілі учасників і підключати канали для створення окремих проектів і груп.

У свою чергу, екран відеоконференції Zoom передбачає можливість запису трансляції, настройки мікрофона і вебкамери і опцію спільного перегляду екрана. Крім того, організатор наради може управляти учасниками безпосередньо з відеочату.

Ключові особливості та функції програми

  • підключення до відеоконференції за посиланням чи кодом;
  • установка пароля для входу в відчути;
  • підтримка аудіо і відеозв'язку;
  • можливість проведення вебінарів і навчальних онлайн курсів.

Спеціальні вимоги програми

  • стабільне інтернет-з'єднання;
  • Service Pack 3 для користувачів Windows XP.

Обмеження безкоштовної версії

  • до 100 учасників конференції на безкоштовному тарифі;
  • максимальна тривалість групового відеодзвінка становить 40 хвилин на безкоштовному тарифі.

 

Системи:
Windows
Розмір: 42,2 Мб
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія: Shareware (Безкоштовно)
Оновлення: 21.06.2022
Версія: 5.11.0
Ім'я файлу:
ZoomInstallerFull.exe
Підписка на оновлення