Feedback
Іконка Discord

Discord 1.0.9003

Версія для Windows.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 79,1 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2021-09-24

Основна інформація щодо програми

Discord - популярна програма для комунікації і спілкування з підтримкою аудіо і відеодзвінків. Утиліта надає доступ до однойменної веб-платформі, яка використовується для створення окремих тематичних каналів і серверів. Крім того, додаток забезпечує високу якість зв'язку та дозволяє проводити відеоконференції з декількома учасниками. Даний функціонал спочатку був орієнтований на геймерів і стримерів, але пізніше до них приєдналися різні спільноти, викладачі, художники, дизайнери, програмісти, фахівці з реклами та підприємці, які використовують можливості програми для організації дистанційної роботи. В даний час месенджер успішно складає конкуренцію Skype, TeamSpeak і Zoom.

Перед початком роботи в Discord користувачеві необхідно завести обліковий запис, приєднатися до сервера або створити свій власний. Автор може запрошувати інших користувачів і призначати модераторів. Остання опція особливо затребувана у тих, хто хоче створити свій віртуальне співтовариство. Учасники канал можуть спілкуватися в текстовому, голосовому і відчути. Також передбачений функціонал для відправки особистих повідомлень. При виникненні проблем (перешкоди, сторонні шуми, робовойс) завжди можна поміняти сервер зв'язку. Крім того, користувачі можуть додавати швидкі коментарі і смайлики для окремих повідомлень в чаті.

Discord підтримує інтеграцію з різними популярними іграми і онлайн сервісами (Steam, Twitch, Battle.Net і інші). Можна прикріпити аккаунт і знайти користувачів, які скористалися цією опцією. Також програма підтримує режим стримера для відключення повідомлень і швидкого налаштування клієнта зв'язку.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм