Feedback
Іконка MSI Kombustor

MSI Kombustor 0.6.3.3 + 0.6.3.1 (32-біт)

Версія для Windows.
MSI Kombustor
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 11 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2019-05-21

Основна інформація щодо програми

MSI Kombustor - це програма, яка допомогає перевірити продуктивність графічного адаптеру, а також дає можливість протестувати ефективність системи охолодження. Не зважаючи на свою назву, дана утиліта працює з відеокартами від будь яких виробників і єдиним параметром її сумісності є підтримка OpenGL 2.0.

Отже, прямо з головного меню MSI Kombustor ви можете запустити бенчмарк або стресс-тест. І в першому і в другому випадку, програма максимально навантажить графічний адаптер для того щоб заставити його працювати на межі свої можливостей. Для цього GPU потрібно буде "обчислювати" складну систему часток високої роздільної здатності (може бути налаштована користувачем). Взагалі є три пресети для тестування: Fractal Frame (OpenGL 3.0), Wavy Plane (OpenGL 3.0) та Triangle of Death (OpenGL 2.0). У процесі бенчмарку MSI Kombustor відображує наявний FPS, а також основну інформацію про стан GPU. По його завершенні програма аналізує максимальний, середній та мінімальний показники кадрової частоти та порівнює їх з показниками інших відеокарт. А от при виконанні стрес-тесту, кадрова частота - не дуже важливий показник. Тут програма формує графік змінення температури та повідомляє про наявну швидкість роботи кулеру.

MSI Kombustor пропонує набагато більше налаштувань, аніж інші програми подібного призначення. Окрім роздільної здатності пресету, користувач може обрати ступінь "згладжування", режим "ренедерингу" та інші параметри. Скачати та користуватися програмою можна абсолютно безкоштовно.

Добірки з цією програмою

Програми для перевірки та тестування відеокарти
Добірка програми, які допоможуть протестувати графічний адаптер.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм