Feedback
Іконка PhotoScape

PhotoScape 3.7

Версія для Windows.
PhotoScape
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Розмір: 20,1 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2016-10-11

Основна інформація щодо програми

PhotoScape - це один з найкращих безкоштовний графічних редакторів, що має дуже просту графічну оболонку, вміє працювати з зображеннями у пакетному режимі та може використовуватися у якості "вьюверу". Також програма дає можливість робити скріншоти екрану, створювати GIF-анімацію зі звичайних зображень, конвертувати RAW, масово перейменовувати файли, автоматизувати друк великої кількості документів і так далі. Майже всі з вказаних вище функцій винесено до окремої вкладки. Запустивши PhotoScape ви побачите стартове вікно з переліком всіх доступних інструментів. Завдяки ньому ви зможете перейти до потрібного зробивши всього один клік.

Як бачите, перед нами не просто редактор, а цілий пакет програм для роботи з графічними файлами. Але давайте все ж поговоримо про доступні у програмі функції редагування. Серед них є доволі звичні можливості: додавання фільтрів та рамок, поворот зображення, масштабування, змінення параметрів кольору та роздільної здатності, видалення ефекту червоних очей і таке інши. Але не обійшлося і без функціоналу, що не часто можна зустріти у безкоштовних редакторах: робота з каналами та шарами, віньєтування, змінення параметрів текстур, видалення цифрового шуму та застосування "розумного блюру".

При роботі майже з усіма інструментам, що входять до складку PhotoScape (окрім конвертору RAW), використовується мінімум ресурсів CPU та об'єму оперативної пам'яті. Тому ви можете комфортно працювати з програмою навіть на "слабких" комп'ютерах.

Добірки з цією програмою

Безкоштовні програми для редагування фото
Добірка безкоштовних програм для редагування зображень
Програми для створення колажів
Добірка програм, що призначені для створення колажів.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм