Feedback
Іконка Artweaver

Artweaver 7.0.10 Free + Plus

Версія для Windows.
Artweaver
  
0.4 (Голосів: 2)
Системи: Windows
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 14,6 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2021-10-05

Основна інформація щодо програми

Artweaver - це доволі простий в користуванні графічний редактор, що містить як стандартні, так і професійні інструменти для роботи з зображеннями. Програма підтримує графічні формати JPG, TGA, GIF, BMP та PCX, вміє накладати фільтри та працювати з шарами (додавання, видалення змішування). Редактор має доволі типовий для подібних програмних рішень інтерфейс з можливістю вказання панелей з інструментами, що відображаются на основному екрані. Завдяки підтримці вкладок, ви можете одразу відкрити та працювати з багатьма зображеннями. Дуже зручно у разі виконання фотомонтажу.

Серед інших важливих особливостей Artweaver варто згадати наявність стандартних інструментів малювання: пензлів, інструментів виділення, зручної палітри, а також підтримку графічних планшетів. Не обійшлося в редакторі і без таких звичних функцій як додавання тексту, рамок, логотипів, масштабування, зміни роздільної здатності, обрізання зайвих частин, регулювання основних параметрів кольору і так далі. Доступні в програмі фільтри розбито на категорії в залежності від стилів та виконуємих функцій. В процесі роботи Artweaver зовсім "не жадібно" витрачає системні ресурси. Тому редактор можна сміливо рекомендувати власникам "слабких" ПК.

Програма поширюється у двох редакціях: безкоштовній (Free) та платній (Plus). Переваги другої полягають в можливості роботи з WIA-контентом та підтримці експорту готового проекту у форматі PDF.

Добірки з цією програмою

Безкоштовні програми для редагування фото
Добірка безкоштовних програм для редагування зображень
Програми для малювання
Програми для людей, що люблять малювати.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм