0
Ставка
1.9 K
Безкоштовно

SMRecorder - це невелика утиліта, що вміє записувати відео та звук з екрану вашого комп'ютеру та з підключеної до нього веб-камери. Після запуску програми необхідно натиснути на клавішу "Новий запис". Далі вам запропонують вибрати параметри майбутнього медіафайлу, зокрема: роздільну здатність, бітрейт, загальну гучність та тривалість. Розширені налаштування для відео та звуку розташовуються в окремих розділах. Там ви знайдете такі параметри як якість стиснення, частота кадрів, інтервал сінхронізації, запис курсору і прозорих вікон для відео, а також частота дискретизації, кількість каналів і затримка для аудіо. І не забувайте про вказання джерела з якого буде здійснюватися запис. Як бачите, SMRecorder передбачає доволі багато налаштувань як для безкоштовного програмного рішення.

При переключені у режим запису на екрані буде відображатися лише невелика панель керування. За допомогою неї ви зможете швидко призупинити та завершити запис, а также змінити деякі параметри. Готові файли програма зберігає у форматах AVI (відео) та MP3 (аудіо), Не обійшлося і без можливості збереження відео та аудіо доріжок з одного запису у двох окремих файлах. Ще панель керування повідомляє користувача про поточну тривалість запису та про об'єм зайнятого місця на диску.

Завантажити та користуватися SMRecorder ви можете абсолютно безкоштовно. Програма є максимально простою в освоєнні та перекладена на багато мов.

Ключові особливості та функції програми

  • дає можливість записувати відео з екрану комп'ютеру та з підключеної веб-камери;
  • зберігає готові файли у форматах AVI та MP3;
  • передбачає дуже багато параметрів звуку та відео;
  • працює майже з усіма існуючими моделями веб-камер;
  • є абсолютно безкоштовною.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
Windows
Розмір: 9,3 Мб
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 06.10.2016
Версія: 1.3.2
Підписка на оновлення

Нові відгуки до SMRecorder

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Добірки з цією програмою

» Програми для запису з веб-камери
Добірка програм для запису з веб-камер.

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " SMRecorder". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання