«Веб-камери»

0
Ставка
Програми для роботи з вебкамерами

У цьому розділі нашого каталогу зібрані програми для роботи з веб-камерами. Їх можна умовно розділити на дві категорії: організація спілкування за допомогою веб-камери та створення систем відеоспостереження.

До першої категорії можна віднести софт для організації конференцій та застосування динамічних ефектів. Так, наприклад, програма Manycam дозволяє спілкуватися з контактами із різних месенджерів одночасно. А завантаживши WebcamMax, ви можете розважитись, використовуючи різні ефекти: маски, рамки, прикраси у вигляді квітів та інше.

Що стосується відеоспостереження, то в цьому каталозі є кілька потужних інструментів для цього. Як правило, у налаштуваннях ви можете підключити кілька камер. Програма може розпізнавати рух і в момент, коли це відбувається, починається запис і відправляється звукове або текстове сповіщення.

На цій сторінці також представлені програми для трансляції зображення з камери в інтернет, збереження знімків з відеопотоку, використання камери смартфона на комп'ютері та інших цілей.

Програми в категорії: Всього знайдено: 4

Сортувати за:
Оцінкам Завантаження

WebcamMax 8.0.7.8

Програма, що дає можливість додавати до зображення з веб-камери різноманітні ефекти та графічні документи.
Безкоштовна
4
 
 

webcamXP 5.9.8.7

Програма, що дає можливість записувати відео з веб-камери та здійснювати відеоспостереження.
Безкоштовна
 
 

LiveWebCam 2.0

Невелика утиліта, що дає змогу робити фото на веб-камеру.
Безкоштовна
 
  1

SMRecorder 1.3.2

Програма, що дає можливість записувати відео з екрану та з веб-камери.
Безкоштовна