Версія для
Windows
0
Ставка
1382
5
Безкоштовно

Skype - універсальна програма для проведення відеоконференцій, відправки текстових повідомлень, а також здійснення релігійної і прийняття дзвінків. Додаток дозволяє спілкуватися з друзями та колегами по роботі в режимі онлайн в будь-якій точці світу. Також варто відзначити, що утиліта підтримує високу якість аудіо і відеозв'язку, функцію запису дзвінків і можливість демонстрації екрану комп'ютера. Програма відмінно підходить для консультацій, онлайн навчання, ділового спілкування і листування.

Для роботи з програмою потрібно обліковий запис Microsoft. Відразу після запуску програми можна зайнятися пошуком і додаванням контактів знайомих і друзів. Комунікація з користувачами здійснюється за допомогою мікрофона і вебкамери. При цьому Skype допоможе швидко налаштувати підключення периферійних пристроїв, а для їх тестування можна скористатися вбудованим чат-ботом.

Також в програмі передбачений текстовий чат, який дозволяє відправляти миттєві повідомлення (текст і аудіо) і файли невеликих розмірів. Крім того, користувачам доступна велика колекція смайликів, GIF-зображень, наклейок і Модзі. Для сеансу аудіо або відеозв'язку необхідно вибрати контакт, і у вікні чату натиснути відповідну кнопку (голосовий або відеодзвінок) в правому верхньому куті. Для створення відеоконференції використовується опція «Збори». Як тільки буде організована конференція, у користувача з'явиться доступ до заслання для запрошення інших учасників. Посилання можна відправити через екран «Контакти» або по електронній пошті.

Зліва в Skype відображається головне меню управління чатом, дзвінками і контактами. Крім того, воно включає форму для пошуку людей, груп і повідомлень, а також окремий екран для дзвінків на телефонні номери (платна опція). Для зручності можна включити роздільний вид вікон контактів і чату. У налаштуваннях програми можна подивитися список заблокованих контактів, перевірити камеру і звук, а також поміняти тему оформлення і мову інтерфейсу, аватар та інші призначені для користувача дані.

Ключові особливості та функції програми

  • автоматичний переклад тексту і аудіо з інших мов в реальному часі (переклад в формі субтитрів);
  • синхронізація даних з іншими платформами (Mac OS, смартфони та планшети, веб-версія);
  • можливість відправки голосових повідомлень;
  • підтримка групових чатів;
  • можливість зміни призначеного для користувача статусу;
  • підтримка гарячих клавіш.

Обмеження безкоштовної версії

  • частина додаткових функцій доступна за передплатою.

Обмеження безкоштовної версії

  • частина додаткових функцій доступна за передплатою.
Системи:
Windows
Розмір: 83,4 Мб
Автор:
Мови:
Українська
Ліцензія: Shareware (Безкоштовно)
Оновлення: 18.05.2022
Версія: 8.83.0.409
Ім'я файлу:
Skype-8.83.0.409.msi
Підписка на оновлення

Останні коменарі

No comments. You will be first.