Версія для
Windows
1
Ставка
7728
5
Безкоштовно

WebcamMax - це програма, що дасть вам можливість додавати до зображення з веб-камери різноманітні ефекти, анімації, надписи та графіті. Бібліотека з ефектами та анімаціями у програми доволі велика. Тут є елементи, що допоможуть прикрасити зображення, а також елементи, що стануть у пригоді тим, хто бажає розіграти свого співбесідника. Наприклад, з WebcamMax можна замінити власне обличчя на обличчя популярного політика або кінозірки. Для більш зручного пошуку ефекти розбито на категорії і винесено на окрему панель. 

Внесені до зображення зміни будуть бачити люди з якими ви спілкуєтесь у Skype, ICQ, Paltalk, Camfrog, Windows Live Messenger, Yahoo Messenger та у інших клієнтах відеозв'язку. Також програма гарантовано працює при трансляції на Ustream та YouTube. Теоретично WebcamMax може працювати і з усіма іншими програмами, що так або інакше задіють веб-камери. В процесі встановлення на комп'ютер вона змінює стандартний драйвер веб-камери та ніби "обманює" систему, транслюючи власне зображення замість оригінального. Також ви можете використовувати програму як інструмент запису відео (або звуку) і збереження його в окремий файл.

Ще одна корисна функція WebcamMax полягає в можливості демонстрації співбесіднику зображення з робочого столу, або будь-якого відео з файлу. Переключатися між зображенням з камери, робочого столу та мультимедійного файлу можна з панелі "Джерело" безпосередньо в процесі трансляції.

Ключові особливості та функції програми

  • дає можливість додавати до зображення з веб-камери різноманітні ефекти та графічні елементи;
  • працює з багатьма клієнтами, що підтримують відеозв'язок;
  • може записувати відео в окремий файл;
  • дозволяє транслювати зображення з робочого столу та з файлу;
  • підтримує режим "зображення у зображенні".

Обмеження безкоштовної версії

  • програма розповсюджується у версіях Ultimate, Full та Free (безкоштовна);
  • у версії Free на зображення накладається водяний знак;
  • у версій Ultimate та Full є пробний період у тридцять днів.
Системи:
Windows
Розмір: 24,9 Мб
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія: Trial / Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 20.11.2017
Версія: 8.0.7.8
Ім'я файлу:
WebcamMax-8.0.7.8.MultiLanguage.Setup.exe
Підписка на оновлення