Іконка WebcamMax

WebcamMax 8.0.7.8

Версія для Windows.
WebcamMax
  
2.4 (Голосів: 1)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 24,9 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Trial / Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-11-20

Основна інформація щодо програми

WebcamMax - це програма, що дасть вам можливість додавати до зображення з веб-камери різноманітні ефекти, анімації, надписи та графіті. Бібліотека з ефектами та анімаціями у програми доволі велика. Тут є елементи, що допоможуть прикрасити зображення, а також елементи, що стануть у пригоді тим, хто бажає розіграти свого співбесідника. Наприклад, з WebcamMax можна замінити власне обличчя на обличчя популярного політика або кінозірки. Для більш зручного пошуку ефекти розбито на категорії і винесено на окрему панель. 

Внесені до зображення зміни будуть бачити люди з якими ви спілкуєтесь у Skype, ICQ, Paltalk, Camfrog, Windows Live Messenger, Yahoo Messenger та у інших клієнтах відеозв'язку. Також програма гарантовано працює при трансляції на Ustream та YouTube. Теоретично WebcamMax може працювати і з усіма іншими програмами, що так або інакше задіють веб-камери. В процесі встановлення на комп'ютер вона змінює стандартний драйвер веб-камери та ніби "обманює" систему, транслюючи власне зображення замість оригінального. Також ви можете використовувати програму як інструмент запису відео (або звуку) і збереження його в окремий файл.

Ще одна корисна функція WebcamMax полягає в можливості демонстрації співбесіднику зображення з робочого столу, або будь-якого відео з файлу. Переключатися між зображенням з камери, робочого столу та мультимедійного файлу можна з панелі "Джерело" безпосередньо в процесі трансляції.

Добірки з цією програмою

Програми для запису з веб-камери
Добірка програм для запису з веб-камер.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись