«Програми для спілкування»

0
Ставка
Програми для проведення відеоконференцій та месенджери.

На цій сторінці ви можете завантажити всілякі програми для спілкування в Інтернеті. Месенджери щільно увійшли до нашого життя вже давно. Зараз без програм для обміну миттєвими повідомленнями не обходиться жоден користувач комп'ютера чи смартфона. Особисте спілкування, комунікація з колегами по роботі, ведення бізнесу, покупки в інтернеті, використання адміністративних послуг — це значно спрощується за наявності месенджера.

Варто зазначити, більшість програм для спілкування є безкоштовними. Як правило, подібні програми дозволяють своїм користувачам обмінюватися миттєвими повідомленнями та здійснювати безкоштовні аудіо та відео дзвінки. При спілкуванні часто використовуються смайлики, що передають емоції співрозмовника. Також через месенджери можна надсилати фотографії та будь-які файли.

Такі месенджери як Skype та Viber дозволяють також дзвонити на мобільні та стаціонарні телефони. Ці дзвiнки платні, тому вам потрібно поповнити рахунок. Ця опція є дуже зручною, якщо вам потрібно дзвонити за кордон. Тариф може бути меншим, ніж у мобільного оператора, при цьому немає жодних територіальних обмежень.

Ще одна опція — анонімність та приватність при спілкуванні. Telegram та WhatsApp відомі тим, що використовують кілька алгоритмів шифрування, унеможливлюючи розкриття вашого листування третім особам. Подібні месенджери часто використовують для передачі конфіденційних даних.

Цікавою особливістю сучасних месенджерів є групове спілкування. Ви можете створювати групи та канали, які пов'язують користувачів певними інтересами. Також у Zoom i Discord ви можете здійснювати групові відеодзвінки. Програми, присвячені відео-конференціям, також можна завантажити в нашому каталозі.

Програми в категорії: Всього знайдено: 4

Сортувати за:
Оцінкам Завантаження

Zoom 5.14.8

Популярна програма для проведення відеоконференцій і вебінарів. Підходить для організації віддаленої роботи та онлайн освіти.
Безкоштовна
4
  8
  1

Discord 1.0.9013

Програма для текстового і голосового спілкування для користувачів різних спільнот. Підтримує відеодзвінки, конференції і трансляції.
Безкоштовна
Українська
  3
 

Telegram 4.8.0

Програма для обміну повідомленнями, що підтримує функції проведення відеоконференцій, аудіодзвінків і запису голосових повідомлень.
Безкоштовна
Українська
 
 

Skype 8.97.0.404

Самий популярний інтернет-месенджер з підтримкою аудіо і відеозв'язку. Програма підходить для спілкування та проведення відеоконференцій.
Безкоштовна
Українська
  3